Bilmek istediğin her şeye ulaş

Serhan Demirhan, 

Bilgisayar Teknikeri

Bilişim Sistemleri ,

Bilgisayar Programcılığı

Aralık 2013

Serhan Demirhan bir yanıt verdi.

Aralık 2013

Serhan Demirhan bir yanıt verdi.

Program indirebileceğim en iyi siteler hangileridir?

Bu tip bir soruya;
tamindir / gezginler / cnet / inndir ... Gibi sıradan cevaplar vermek bence gereksiz çünkü google'a program indir yazdığımızda çıkan siteler zaten bunlar.
Bu sitelerin yerine ;
Aralık 2013

Serhan DemirhanSertaç Kunduz kişisini takip etmeye başladı

Sertaç Kunduz, Girişimci, @sertac

--

Aralık 2013

Serhan DemirhanHilal Ebrar kişisini takip etmeye başladı

Hilal Ebrar, Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi, @hebrar

Aralık 2013

Serhan Demirhan bu yanıtı beğendi:

Minecraft adlı oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Minecraft oynuyor musunuz?

Minecraft oldukça beğendiğim ve ilk sefer oynadığımda aldığım zevki başka hiçbir oyundan alamadığım bir oyun. Her geçen gün güncelleme geliyor. Dünyanın en çok özelliğe sahip oyununu hangisi bilmiyorum ama minecraft değilse bile yakın zamanda olacağına inanıyorum. Oyundaki en sıkıntılı durum oyunun tüm özelliklerini öğrendikten sonra sıkılma durumu. Bunu önlemek için sürekli yeni özellik gelsede yeterli olmadığını düşünüyorum. Fakat oyun yaş sınırı tanımayan harika bir yapım.
Eylül 2013

Serhan Demirhan bir yanıt verdi.

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte cep telefonlarında değişik programlar yüklenerek iletişim sağlandığını duyuyorum. Bu programlar neler?

Evet bu tür programlar mevcuttur. Günümüzde bu programlardan en popüleri Whatsapp programıdır. Whatsapp sadece anlık mesajlaşma resim gönderme ve kısa ses kayıtlarını gönderme işlevini yerine getirir. Tango, Viber gibi programlar ise sesli görüşme konusunda başarılıdır. Saydığım tüm programları kullanabilmek için kablosuz ağa (wifi) ya da 3G internet erişimine ihtiyaç duyar.
Eylül 2013

Serhan Demirhan bu yanıtı beğendi:

Okullarda cep telefonları yasaklanmalı mıdır? Neden?

Cep telefonu olmadan artık yaşayabilmek neredeyse imkansızlaştı. Okullarda cep telefonlarını yasaklamak belli bir yaşa kadar doğru olabilir. Bence lise çağına gelene kadar okul değil ailenin de cep telefonunu çocuğuna yasaklaması gereklidir. Cep telefonunu ve diğer elektronik aletleri ne kadar hızlı kullanmaya başlarsa o kadar kötü olacağını düşünüyorum. Teknolojinin sağladığı yararlar tartışılmaz ancak, sağlamadığını düşünürsek faydalı bilgilere teknoloji olmadan da ulaşabiliriz. Bunun için her okulun kütüphanesi ve ilçelerde büyük kütüphaneler bulunuyor.

Eylül 2013

Serhan DemirhanCep konu başlığını takip etmeye başladı.

Cep

Formatting of continuation data will be changing soon. To continue using the current formatting, use the 'rawcontinue' parameter. To begin u...

Eylül 2013

Serhan DemirhanBilgisayar konu başlığını takip etmeye başladı.

Bilgisayar

Altbaşlıklara ayrılmış şekilde genel bilgisayar mevzuları.

Eylül 2013

Serhan DemirhanDizüstü konu başlığını takip etmeye başladı.

Dizüstü

YÖNLENDİR Dizüstü bilgisayar

Daha Fazla