Bilmek istediğin her şeye ulaş

1 milyon kişiden 1 TL almanın yolları nelerdir?

Minimum yatırım ve maksimum kâr marjı için dilencilik denenebilir :)
  • Paylaş
1

Serdar, onun bile belirli mekanları var mesela Cuma namazı çıkışı Bursa Ulucamii nin önünde dilencilik zabıtaya 200 tl aidat vermeliyiz ve kaliteli dilencilik sertifikası :)

Google playde 1 tl ye oyun satmak ?
  • Paylaş
1

Serdar, yada işletim sistemi yazıp satmak olabilir mi cep telefonları için

Genç bir arkadaşımız bir site yapıyor ve siteyi 1 milyon parçaya bölüyor böldüğü sitede 1 pixcellik alanı 1$ lardan satıyor sonuç 1 milyon $ kazanıyor yani bir örnek
  • Paylaş
1

Serdar, bende site yapabilirim ne var ki bunu yapmakta ama 1 milyon parçaya nasıl bölüyor ?

Bu yolu bilen biri olsa bence sırrını ifşa etmez : D ne olabilir konusu tartışılır ütopik kavramlarda ortaya çıkabilir ama kesin ne olur yargısı bence bulunamaz.
  • Paylaş
Toplam bir TL mi, yoksa her birinden birer TL mi?
  • Paylaş
9

Serdar, 1'er tl sence ne olabilir inan ben üniversite mezunuyum ve iş yapsam diye düşünüyorum

Gökhan Biçer, Herbir kişiden 1'er TL toplarsanız, toplamda elinize 1 milyon TL geçer. 1 milyon kişiden toplam 1 TL toplamak daha zordur. 100 kuruş / 1.000.000 = 0,0001 kuruş yapar ki, ben bunu çıkarıp veremem.

Serdar, 1 tl bazıları için çok yüksek para değil

Gökhan Biçer, Zaten ticarette bol kazanç elde edenler bunu düşünüyorlar. Önemli olan sürüm. Mesela bir süpermarket sattığı ürünlerden küçük miktarlarda kârlar elde ediyor ama gün sonunda toplam kârı yüksek bir meblağ olabiliyor.

Serdar, kendim bişeyler üretip satayım düşünüyom ama bu ne olabilir ki

Gökhan Biçer, Üniversitede, lisede ne okudunuz. Okuduklarınızın ya da bunların dışında becerileriniz nelerdir? Belli becerileriniz olsun ya da olmasın içinizden neler geçiyor, nelere heveslisiniz?

Serdar, lisede Bilişim teknolojileri web programcılığı okudum sonra bilgisayar programcılığı okudum ve bitirdim 2009 yılından beri bilgisayar okuyorum bunların dışında becerilerim çok güçlü hafızam var Milletvekili adayının baş danışmanlığına kadar yükseldim topluluk önünde konuşmaya bilgisayarda çeşitli web sayfaları yapıp bunlardan belli bir miktar gelir sağlamaya yeni icatlar keşfedip piyasaya sürmeye iş aşkıyla yanıp tutuşmaya hevesliyim bana da potansiyel var diyorlar dayımda Milletvekili zaten 2 kere Tv yarışmasına katıldım tarihi araştırmalarada hevesliyim öyle işte

Gökhan Biçer, Bu sitenin kurucuları olan girişimciler size yol gösterebilirler. Onlar hem Internet alanındalar hem de girişmciler. Yani bu konuda benden çok çok ileride oldukları için onları size tavsiye ediyorum.

Bir de buradaki bir soruya cevabım olmuştu, Internet üzerinden ya da e-ticaret kanalıyla iş kurmak isteyen birisi tavsiye istemişti yanlış hatırlamıyorsam. Ben de ona taşradaki esnafın e-ticarete pek yatkın olmadığını, o esnafın mallarını satabileceği bir üyelik sitesi organize etmesini tavsiye etmiştim. Yani kitapta nadirkitap.com ise, örneğin yerel gıda ürünlerinde de benzer bir site kurulabilir.

Serdar, ben bir yol buldumtaraftarları ilgilendiren birşey yapacağım İnşallah Başarıya muvaffakiyete ererim

Bağış toplamak
  • Paylaş
1

Serdar, halk bıkmış bağış toplayanlardan sokakta kanserlilere yardım diye dolaşanlar dilenciliğin modern halidir zaten kanserlilere Devlet yardım ediyor

Okunmuş fıtı fıtı. Her daim alıcısı var.
  • Paylaş
1

Serdar, yada kendim bişeyler üretip sanayide dolaşarak satmak olabilir mi

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

406 Görüntülenme9 Takipçi7 Yanıt