Bilmek istediğin her şeye ulaş

11 Kasım 2011 tarihli Türkiye-Hırvatistan maçında taraftar ile Volkan Demirel'in karşılıklı küfürleşmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ülkemiz için çok kötü bir reklam oldu, aynı şekilde etik olarak da taraftarın yaptığı çok yanlıştı, milli maçlarda bir türlü kulüp takım taraftarı durumundan kendimizi soyutlayamıyoruz. Volkan'ın da aynı şekilde cevap vermemesi gerekirdi ama psikoloji meselesi, cevap verdiği için Volkan'ı suçlayamazsınız...
  • Paylaş
Milli takım kötü oyunuyla 3-0 yenildi ama  seyirci olarak 10-0 yenildik maalesef:(((
  • Paylaş
Neden o taraftarların galatasaraylı olduğunu düşünüyorsun ve neden sorunun açıklaması sadece galatasarayı eleştiriyor tarafsız olduğuna hala inanıyormusun bu soruyu yazdıktan sonra :)
  • Paylaş
2

Ugur, açıklamayı ben girmedim.

Hakan, girenlar utansın :))))

Ben omaçta tribündeydim hemde 2 saat öncesinden büyük umutlarla gitmiştim o maça hemde pegasus alt tribün de yani Volkan'ın alkışladığı tarafta ben o taraftar grubundanım her maça giderim öyle skoru garantiye aldığında orası / burası ile topu tutan kaleciysen  3  yediğin saçma golden sonra alkış almayı da hazmedeceksin. Bu arada en ufak bir ıslıklamam dahi olmadı çünkü tarafatar grubu mensupları hep uyardı ordaki herkesi. Bakınız yedimiz iki golde en bariz şekilde hatalı olan Gökhan Gönül herhangi bir tepki almadı o da ikinci yarı kulubede oturuyordu. Oğuz ve Hiddink istifa sesleri yükselirken neden Gökhan'a tepki yok adam gibi adam olunca kredin de ona göre hesaplanıyor da biraz da bunu düşünelim bakalım emrenin size bize küfretmesini anladık hadi yaa o basın tribününe 2 yıl önce kaldırdığı kol ne olacak. o kolu nereye koyuyorsunuz zihninizde bunlarıda düşünelim. Ben taraftar grubunu savunmuyorum dediğim gibi bazı aykırı sesler mutlaka olacaktır ama bunu genele yaymak doğru değil nasılki ben Volkan ve Gökhan Gönül'ü ayırt ediyorsam o psikoloji meselesini göz önünde tutmamayı futbolcuda bilecek. Çünkü milli takım bireyler üstüdür!! Beyler...
  • Paylaş
Ben olsam daha kötüsünü yapardım sanırım . 
  • Paylaş
Saçmalık olduğunu düşünüyorum. Kendini bilmez bir kaç kişi milli forma için sahada bulunan oyuncuya küfür ediyor ! Volkan cevap vermekte haklı değildir. Fakat bu işi başlatanlar hemen bulunmalı ve ömür boyu futbol maçlarına gelmekten men edilmelidirler..
  • Paylaş