Bilmek istediğin her şeye ulaş

12 Aralık doğum günümde kalbi kırılmış sevdiğim ve değer verdiğim bir insanın gönlünü alabilmem için ne önerirsiniz?

Doğum gününüzde bir şekilde onun bulunmasını sağlayın. Pastanızı siz tasarlayın. Yaşınız kadar mum yerine onunla tanışma yılınız kadar mum koyun ve ondan özür dilediğinizi yazdırın çikolata sosuyla. Sonra sarılın işte.
  • Paylaş
12.12 doğum günün kutlu olsun Cevahir dostum mutlu senelerin olsun :) 3 günlük dünyada kalp kırmaya değermi? Cevahir dostum kalbi kırılan insana söylenecek en güzel söz özür dilemektir sen özürünü dile affetmek ona kalmış.
  • Paylaş
1

Jawair Chaker's, Teşekkür ederim adamım mutluluğumuz beraber ve daim olsun ;)

MEKTUP
Muhabbet
Günümüz teknolojisi ne kadar gelişse de gelişsin hala, duygu aktarımına dair hayda değer bir teknoloji geliştirilememiştir. Kırılmış bir insanında gönlünü almanın en güzel yollarından biri kanımca mektup yazmak dostum,
Doğum gününe muhakkak çağıracağın arkadaşına bir enterasanlık yaparak sen ona yazdığın mektubu hediye olarak ver bence:)

Umarım gönlünü alırsın :)

Bu arada şimdiden nice yıllara :)
  • Paylaş
1
Tamam doğum gününde arkadaşının gönlünü almayı düşünüyorsun da ya gönlünü alamazsan hani doğum günün ya bir de günün zehir olmasın bence başka bir gün seçebilirsin bu ihtimali var sayarak.. Bu arada doğum günün kutlu olsun bir yaş daha yaşlandın hadi yine iyisin :) Bide kimin kalbini kırdın bu da merak konusu ?????? ? ?
  • Paylaş
Nice mutlu yaşların olsun yakışıklı Cevahir kardeşim doğum günün kutlu olsun :))
  • Paylaş