Bilmek istediğin her şeye ulaş

12 yaşında genç bir erkeğim. Sürekli kendimi eşcinsel zannediyorum. 2 yıl önce amcam birisi hakkında konuşuyordu ve eşcinselmiş dedi ama bana demedi ama ben çok alınganım ve kendimi eşcinsel sanmaya başladım. Acaba kendimi öldürsem mi?

Kardo sakin ol, erkeklerin cinsel duyguları baskındır, o alet kendine bir yer bulma derdinde, senin düşüncelerin sadece bir zan, her erkeğe geleceğini sanmıyorum ama bir kısmında vardır. Kendini yöneten beynindir, şeyin değil. O yüzden böyle düşüncelere takılma, kendini kaptırma, geliyosa da gelsin ama takma. Lanet olası modern dünyanın getirdiği geç evlenme yüzünden ne yazık ki uzun süreler bir bayan bulma konusunda sıkıntı çekebilirsin, sabır edeceksin. Kendine uğraşmalık bir şeyler bul, kitap oku, vaktini dolu geçir, cinsel içeriklerle haşır neşir olma, gerekirse teknolojik eşyalarını kır, mastürbasyona kendini kaptırma, çünkü elinle yapınca herhangi başka bir şeyle de bu işi görebileceğin anlamına gelebilir bu da kendi cinsin ya da başka cins fark etmez. Sana vereceğim en iyi tavsiye git evlen olur ama ne yazık ki bu devir buna pek izin vermiyo. Şunu da anla ki bu düşünceler ucuz ve boş, gerçekliği yok.
  • Paylaş
Seni çok iyi anlıyorum bazen bu tür düşünceler aklımıza gelebilir zihnimizde sürekli dönüp dolaşabilir. Kesinlikle öyle değilsin çünkü eşcinsellik seçim meselesidir öyle olunarak dünyaya gelinmez insan yaratılışı kadın ve erkek olarak sadece iki cinsdir. Sende kesinlikle erkeksin hiç şüphen olmasın. Yapman gereken çok basit, bu tür yayın yapan dizileri filmleri izlemeyi kesmeli, buna benzer sohbet yapılan yerlerden uzak durmalı ve aklına geldiğinde üzerinde hiç düşünmemelisin. Amcanın söyledikleri seni etkilemiş bu tür yetişkin muhabbetleri seni ilgilendirmeyeceği için orada bulunmaman doğru olur. Zihnimizi kurcalayan bu kurt, onu düşünmezsek bir süre sonra gider. Emin ol, her şey gibi bu da gelip geçecek sakin olmalısın. Konuşmak istersen her zaman mesaj atabilirsin.
  • Paylaş
Cinsel kimliğinin oluşmaya başladığı yaşlardasın. Kafanda böyle sorular olması çok normal. Doğal akışına bırakman ve üzerinde çok düşünüpte çeşitli yanılgılara kapılmaman gerekir. Şu an bu sürecin başında olduğunu söyledim. Sürecini nasıl tamamladığın sadece seni ilgilendirir. Yapacağın cinsel tercihin ne olursa olsun kendini suçlu hissetmen gerekmiyor. Öldürme kısmını ise hiç duymamış olayım.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

95 Görüntülenme4 Takipçi3 Yanıt

Konu Başlıkları