Bilmek istediğin her şeye ulaş

12. sınıfım, Matematik ve Fen dersleri için konu anlatımlı LYS hazırlık kitapları önerir misiniz?

Eger 0'dan basliyorsan guvender yayinlarini onerebilirim. Daha sonra fem, pi analitik yayinlari isine yarar. Internetten konu anlatimlarini ya da soru cozumlerini izleyerek daha hizli yol katedebilirsin. Basarilar.
  • Paylaş
Final yayınları ve fdd yayınlarını öneririm. Bu yayınlar gerçekten çok güzeldir size çok katkısı olur. Hatta eğer matematikte sıkıntı çekiyorsanız final yayınlarının çözümlü soru bankasını alabilirsiniz. Eğer fizikte de sıkıntı çekiyorsanız size hem bu yayınları hem de akıllı adam yayılarından son 48 yılın soru ve çüzümleri kitabını da öneririm.
  • Paylaş
5

Gizem Kamçı, tesekkur ederm ama bunlar bana agır olmaz değil mi zorluk cekmem yani.

Çağla Doğru, sanmıyorum eğer alt yapınız iyiyse pek zorluk çekmezsiniz.

Gizem Kamçı, meslek liseliyim alt yapım zayıf :/

Çağla Doğru, olsun siz yine de önerdiğim kitaplara bakın.size çözümlü kitaplarda önerdim zaten.özellikle de bu kitaplara çok çalışın:final yayınları çözümlü soru bankası(Hasan Büyükyavuz),fdd yayınları ipuçlarıyla kolay matematik soru bankası,akıllı adam yayınları ygs lys son 48 yıl fizik soruları ve çözümleri.

Gizem Kamçı, tesekkür ederimm sağolun hemen alıcam..

Bence, önce çıkmış soruları yıl yıl fasikül test şeklinde al. Sonra çözmeye çalış, 2-3 testi bitir, sonra yapamadığın soruların hangi konuda olduklarını not al ve o konulara odaklan. Zamanla daha iyiye gittiğini göreceksin.

İlla da yok konu anlatımlı diyorsan; güvender ile başlayabilirsin. Ayrıca Fem'de son zamanlarda sayısal derslerde oldukça başarılı ama yayınları bana oldukça zor geliyordu.
  • Paylaş
Bence FEM ya da Pİ ANALİTİK yayınlarına çalışman daha yararlı olacaktır. Hem konu anlatımıyla hem de soru çözümleriyle sana katkı sağlayabilecek yayınlar.
  • Paylaş
Güvender ve fem seti al sayısal 80 tl
  • Paylaş
1

Gizem Kamçı, Link atarmisin. Konu anlatimli mi ki ?

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

768 Görüntülenme7 Takipçi5 Yanıt