Bilmek istediğin her şeye ulaş

2 adet sitem olduğunu varsayalım. 2. siteyi yeni açtım ve 1. sitemle senkronizasyon yaptım. 1. siteden kullanıcı bilgileri, fotoğraflarını falan çekiyorum. Ancak birçok kullanıcının fotoğraflarını çekmeme rağmen bazı kullanıcılarımın fotoğraflarını çekememe nedenim ne olabilir?

Deklanşöre bas bence : -)
  • Paylaş
Detaylı bir şekilde bilgilendirirsen yardımcı olabilirim.
  • Paylaş
2

Yasin Baran, Şöyle anlatayım site olarak örnek olsun diye söyledim. Benim lokal de iki sistemim olduğunu düşünelim. Atıyorum ilk sistemim inploid benim çalışanlarım inploidden kendilerine soru sorup cevap veriyorlar ve ben işveren olarak çalışanlarımın ihtiyacını inploidin tam karşılayamadığını düşünüyor ve ek bir sistem yapmak istiyorum.Bu da facebook olsun mesela(örnek olması açısından söyledim) ve ben bu facebook uygulamama inploidde ki kullanıcılarımı senkronize ediyorum.Bütün bilgilerini inploidden çekiyorum.Kullanıcılarım facebook uygulamama girdikleri zaman profilleri hazır geliyor.Ancak bazı kullanıcılarım fotograflarının olmadığını söylüyor ve kontrol ettiğimde sistem kullanıcılarımın fotoğraflarını almasına rağmen şikayette bulunan kişilerin fotoğraflarını almıyor.Fotoğraflarını almadığı kişilerin özel yetkileri var fakat benim sistemimde sonuç olarak onlarda birer kullanıcı neden fotoğraflarını çekemiyorum sıkıntı ne olabilir sizce?

Yasin Baran, active directoryinin fotoğraflarını SharePoint 2013 ile asenkron etmeye çalışıyoruz.

Tasklar asenkron çalışmıyor olabilir. Eğer öyle ise async hale getirmek lazım yani eş zamanlı çalışmasını sağlamak lazım.
  • Paylaş
1

Yasin Baran, Bunu nasıl yapabilirim.active directoryinin fotoğraflarını SharePoint 2013 ile asenkron etmeye çalışıyoruz.

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

138 Görüntülenme4 Takipçi3 Yanıt