Bilmek istediğin her şeye ulaş

Aradığınız yetenekli uzman yazılımcıyı nereden bulur onunla nasıl irtibat kurarsınız? Çalıştığı iş yerinden kendi işinize nasıl transfer edersiniz?

Yetenekli personel transferini nasıl yaparsınız. Aradığınız nitelikte birini nereden bulur nasıl irtibat kurar ve onu işe nasıl ikna edersiniz ?Düzenle
Linkedin üzerinde detaylı bir arama yaptığınızda kaliteli yazılımcılara ulaşbilirsiniz. Zaten kalite yazımcı kaliteli bir şirkette çalışıyordur. Dolayısıyla onu kendi şirketinize transfer etmek sizin için zor olacaktır.

Şu an aldığı maaştan daha fazla teklif edebilir ve gerçekten rahat olabileceği bir çalışma ortamınız olduğundan emin olmalısınız. Bunlara rağmen ikna edemiyorsanız yapacak pek fazla bişey yoktur. : ) O kişi zaten çalıştığı yerde huzurlu ve mutludur.
  • Paylaş
Kaliteli yazılımcı bulmak için illa ki çalıştığı şirkete bakmayın. Yaptığı uygulamalara bakınız. 1 tanesi ni alıp incelemekte fayda olur diye düşünüyorum. Yazılımcı yazdığı koddan anlaşılır. İstanbulda çok mükemmel yerlerde çalışıp daha Software Architecture işlemini oluşturmayı bilmeyen adamlar var. Ki yazılımın en başında verilen bir konudur Architecture konusu. Ama herkes klasik anasını satim
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

333 Görüntülenme3 Takipçi2 Yanıt