Bilmek istediğin her şeye ulaş

212ltd şirketinden yatırım fonu nasıl alınır?

Sadece 212'den değil herhangi bir yatırım firmasından yatırım alabilmek için kesin bilgiler yoktur ama bazı önerilerde bulunabilirim. Aşağıda yazdıklarım her girişimin gerçekleştirmesi gereken ve yatırım süreçlerinde faydalarına olacak bilgilerdir.
  1. Öncelikle, yatırım fonlarının veya gruplarının hedef yatırım sektörlerini inceleyin ve bir liste oluşturun. Siz hangi grupta iseniz önceliği o gruplara vermelisiniz başvurularınızda.
  2. Girişiminiz ile ilgili yatırımcı tarafında sorulacak tüm soru ve yanıtlara hazılrlıklı olarak dökümantasyon yapın ( Yatırımcılar bir internet girişimine yatırım yaparken nelere dikkat etmektedir? veYatırımcıya giderken nelere dikkat etmeli?)
  3. Kendinize gust.com üzerinden bir hesap ouşturun ve girişiminiz ile ilgili tüm bilgileri buraya girin. Tavsiyem sunum ve video varsa ve hatta kendi kendinize bir hızlı sunum da yapıp video ile kaydederek buraya yüklemeniz.
  4. Yatırımcının nerelerde bulunacağını takip edin ve bir de en fazla 4-5 slaytlık bir kısa sunum ile onu bir yerlerde yakalayın ya da e-mail ile temasa geçin. Yatırımcıya kafayı taktı iseniz ve mutlaka onun yatırım yapmasının faydalı olacağını düşünüyorsanız özellikle yaptığı yatırımlara, konuşmalarına, fikirlerine dikkat edin ve takip edin. Hatta daha önce yatırım yaptığı girişimler ile görüşmenizi tavsiye ederim.
  5. Hepsinden önce girişiminiz hakkında ve bulunduğunuz sektör hakkında mutlaka bilgili olmalısınız. Bu çok önemli.
  6. Önce kendinize sonra da yatırımcıya dürüst olun. Neredesiniz ve nereye gitmek istiyorsunuz bunu bilmeden karşısına çıkmayın.
derim ben. Bunların dışında aşağıdaki soru ve konu başlıklarının da faydası olacaktır.

  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

625 Görüntülenme4 Takipçi1 Yanıt

Konu Başlıkları