Bilmek istediğin her şeye ulaş

3 kıtada faaliyet gösteren bir şirketle anlaşmak üzereyim. Adı Lyoness. Bu şirketle ilgili bilgisi olan var mı?

Ağustos 2011

Gizli Kullanıcı

Abi selamlar, daha önce annemi toplantılarına çağırdılar ve ben o dönem araştırmıştım.. Nette negatif bir bilgi bulamıyorsun ancak modelleri gereği önce kart sistemi için belirli bir miktar yatırım yapıyorsun... Daha önce türevleri çıkan saadet zincirlerinin evrimleştirilmiş hali gibi geldi bana... herbalife, ..vs. gibi.. Sistem teoride çalışır bir sistem gibi lanse ediliyor ancak bahsettikleri kadar kişiye halihazırda ulaşmış olduklarına ben inanmadım şahsen... Tabii gerçekten işlediğine de...
  • Paylaş
Çok teşekkür ederim.Ben de araştırıyorum.Evet saadet zinciri hikayesini andırıyor.Ama içeriğine dikkatli baktığımda son zamanlardaki Network şirketlerinin kullandığı sistemi kullanıyor.Binery sistemi deniliyor buna.yani ikili sistem.Hani matematikteki  geometrik dizi gibi artıyormuş.1 oluyor 2.o da 4 .sonra 8 vs vs..İşte gelecek iş şekli bu olacak bunu biliyorum.Hani eninde sonunda bu tarz bir iş yapacağız fakat bu firma ile ilgili tam bir bilgim yok.Fakat ilginçtir geçen duydum.Lyoness phone üretmiş adamlar.Yani cep tel bile yapmışlar.işte aklım almıyor kardeş ya.
  • Paylaş
1

Serkan Kiose, Selamlar, bu şirket ile ilgili daha güncel bilgin var mı şu anda?

Ben de bir süre önce duymuştum ve araştırmıştım. Tam hatırlamıyorum ama aklımda kalan bir saadet zinciri ve bu zincirin parçaları alışılagelmiş şekilde sadece insan değil, ek olarak anlaşmalı alışveriş merkezleri idi.

Değişik ve çok karmaşık bir sistemi, mümkün olduğunca basit hali ile yansıtıyorlardı sanırım. Alışveriş yapmadan para kazanmanın mümkün olmadığı bir sistem olarak hatırlıyorum. Hem de alışveriş miktarının çok fazla olması gerekiyor.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

396 Görüntülenme3 Takipçi3 Yanıt