Bilmek istediğin her şeye ulaş

"3,5 milyon Kemalist AKP'ye oy verdi"...akepenin yaptırdığı bir araştırmanın sonuçlarındandır..bu doğru olabilirmi.. MÜMKÜN DEĞİL..BENCE BU TEORİ BİR PALAVRADIR..

kemalistlerin dışında kaç buçuk milyon yalak oy vermiş o bilgiler de var mı?

ayrıca kemalist nedir.

  • Paylaş
Kaynak gösterilmelidir. Bu kaynağı da göstermenin olanağı yoktur. O yüzden kesin bir bilgi olarak kabul edemeyiz. Mümkün olabilir de, olmayabilir de...
  • Paylaş
Çok doğru..kamuoyu araştırma şirketleri bu işi PARA karşılığı ve istek üzerine yapmaktalar..AKEPE yi menun edecek bir sonuç uydurmuş olabilirler..bu düşünce bence çok ütopik..
  • Paylaş
1

Berk, O şirketler milyonlarca insanın siyasi görüşünü nereden biliyor, nereden tahmin ediyor? A kişisinin siyasi görüşünü bilse diyelim, hangi partiye oy attığını nereden biliyor? Parayla kendilerini tatmin etmekten başka bir zırvalık değil işte..

Gerçekten bu tezi doğru mu değil mi diye sormak bile yanlış..Çünkü ideolojisini satmayan nadir kesimlerden biride çağdaş kesimdir.
  • Paylaş
Kendi manipüle etmediğin hiç bir istatistiğe inanma! Ayrıca bu ülkeden Atatürk'ü de lider kabul eden 3,5 milyon saf, müslüman insanın da gidip AKP'ne oy verdiğine inanırım. 
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

444 Görüntülenme4 Takipçi5 Yanıt

Konu Başlıkları