Bilmek istediğin her şeye ulaş

4 aydır bunalım halindeyim. Aşırı şekilde gelecek kaygısı yaşıyorum. Okula gitmek istemiyorum. Fen lisesi öğrencisiyim ve çok çalışkandım ortalamam 98 civarlarında idi ancak 4 aydır kitap yüzü açmıyorum. İntihar etmek tek çarem. Selectra ve risperdal kullanıyorum psikiyatristim yazdı.

Tavsiyeler bekliyorum ne yapmam lazım aksi taktirde intihar edeceğim. Okuldan nefret ediyorum. Gitmek istemiyorum sanki zulüm gibi geliyor. Bıktım hayattan artık yaşama hevesim kalmadı. Hayattaki misyonum tamamlandı. Psikolog ve psikiyatrist büyüklerimden tavsiyeler bekliyorum. Olur da intihar edersem vasiyetim var : Anneme ve babama üzülmemeleri gerektiklerini söyleyin ben orada daha mutlu olacağım.. (nereden bileceksiniz annemi babamı benimki de laf mı ? )Düzenle
Böyle bir ruh halinde insanin tavsiye alarak iyi hissetmesi olası değil maalesef. Yazilan ilaclari kullanmak ve psikoterapi desteği almak çok daha anlamli olur. Neler yasayip da şu an bu düzeyde kaygılandığınız bu sayede anlasilabilir ve hayatta kalmak isteyen tarafinizi da daha çok destekleyebilirsiniz.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

75 Görüntülenme2 Takipçi1 Yanıt