Bilmek istediğin her şeye ulaş

64 bitte yaşanan Windows Media Player Plugin eklenti sorunu nasıl çözülebilir?

Radyo dinlerken yaratılan sıkıntıyı gidermek için 64 bite uygun wpu eklentisi nerden indirilebilir?Düzenle
Büyük ihtimal chrome kullanıyorsun. sorun bendede vardı sorunu şöyle çözdüm.Şimdi örnek olarak verdiğim watchfomny.com%2fturk-tv.php'>watchfomny.com/turk-tv.php   linke gir ve orda kanallar belirecek.Sağ taraftaki kanallardan rastgele birine tıkla.Bunlardan herhangi birine tıkladığında Windows Media Player Eklentisi bulunamadı indirilsinmi diye soracak.[Eğer çıkmazsa farklı kanal dene].Hatta üst taraftan Eklenti Al diye seçenek çkıyor.Ona tıkla ve 10-15 saniye içinde eklentiyi yükleyip halledecek.Sonra C yada D diskinde PFiles adında bir klasör oluşturacak onu sakın silme.Yoksa WMP Plugin çalışmıyor...

Umarım yardımcı olur.Bu şekilde yaptım ve hiçbir sorun kalmadı...
  • Paylaş
Sorun Chrome kullanmaya başladıktan sonra oldu,başka bir sebepten format atıp,Chrome'u kullanmaya devam edince sorun da ortadan kalkmıştı,bir başka alternatif de format atmak.O şekilde Chrome kullanmaya sorunsuz devam edersiniz.
  • Paylaş
Begüm Yıldırım (@tailchute) daha neler bir eklenti için format mı attınız ?interoperabilitybridges.com/wmp-extension-for-chrome linkteki eklentiyi kurarak sorundan kurtulabilirsiniz.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1970 Görüntülenme5 Takipçi3 Yanıt