Bilmek istediğin her şeye ulaş

64bit Windows 7'de Autocad'ı çalıştırmaya çalışırken 'acad.exe- Uygulama hatası' alıyorum. Açıklamasında ise 'Uygulama düzgün olarak başlatılamadı (0xc000007b)' yazıyor. Bunun çözümü nedir?

Kuvvetle muhtemel 32 bit'e uygun bir versiyonu yukluyorsunuz, eğer böyle ise setup dosyasını sağ tıklayıp özellikler den uyumluluk ayarına girip orada bulunan uyumluluk türlerinden birini seçiniz tercihen xp uyumluluk işinizi görecektir. Kolay gelsin.
  • Paylaş
3

Hakan, Eğer program kurulu ise aynı ayarı acad.exe üzerine sağ tıklayıp yapabilirsiniz.

Boraq, Birde öyle deneyeyim. Başka bir bilgisayarda denedim ve onda bir sıkıntı çıkmadı. İkiside windows 7 ve hemen hemen aynı özelliklere sahipler. İnternetten gördüğüm kadarıyla alman virüsü diye bir virüsten bahsediliyor. Bu yöntemde olmazsa format kaçınılmaz olacak

Hakan, Hay allah ya. Yanlışlıkla yine şikayet et butonuna bastım:) özür dilerim.

Denediğiniz W7 , 32 bit mi 64 bit mi. Baktınız mi.

Autocad kaç yükledin? Mesela sen Autocad 2007 kurmuş ve 2012 dosyasını açmaya çalışırsan da açmıyor.
  • Paylaş
Bu tarz bi sorununuz varsa mutlaka crakli bir yazılımdan kaynaklanıyordur. Orijinal programlarda sorun çıkmaz. Crack normalde 64 bit fakat bu hatayı alıyorsanız o programın 32 bit'e uyumlu crack dosyasını yükleyin. Bu, sorunu çözecektir. (Aynı sorun bende Dreamweaver'da oluyordu, bu sayede çözmüştüm.)
  • Paylaş
Programı bilgisayarın üstündeki HD'den kurdunuz mu? Keygen'i yönetici olarak çalıştırdınız mı? Aktivasyon esnasında İnternet bağlantınızı kestiniz mi?
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

6587 Görüntülenme5 Takipçi4 Yanıt