Bilmek istediğin her şeye ulaş

Ofiste çalışan bir çalışana verilecek hangi promosyon ürünü ilgisini çeker?

ofis ortamında size verilecek hangi obje sizi mutlu eder?Düzenle
Ben de ofis elemanıyım. Kullanışlı, kaliteli ve güzel kalemler her zaman ilgimi çeker. Masamda gereksiz hiç bir şey bulundurmayı sevmediğimden takvim (outlook kullanıyorum), kupa (her gerektiğinde mutfakta temiz bir tane olsa iyi olur), defter (kim kullanıyor ki artık, önemli şeyleri dijital ortamda yazıp cebimizde taşıyoruz) gibi ürünler sadece yük olur. Evet evet güzel ve kullanışlı bir kurşun ya da tükenmez kalem beni en mutlu edecek hediye olur.
  • Paylaş
Bence şirketler foursquare'da kullanıcılar için olan badgeları ofis içine uyarlayabilirler. Mesela çalışanlara hizmetleri karşılığında her ay çeşitli badgelar ile ödüllendirilebilir ya da ellerindeki işleri tamamladıklarında. Bunun dışında logonuzun ve mantranızı içeren stickerlar, kupalar, tişörtler hediye edilebilir.

Tabii eğer kupa, tişört, sticker gibi şeyler verecekseniz herkese vermelisiniz ki motivasyon eksikliği, kıskançlık yaşanmasın. Ama dediğim gibi ofiste çalışana verilebilecek en iyi promosyon ürünü badgelar olacaktır diye düşünüyorum, ben olsam bir saniye daha durmadan yapardım :)
  • Paylaş
Post-it kutucuklu minik defter bölmeli bir ürün, saatli masa takvimi, değişik tasarım kalemlik, tasarım kahve kupası, termos bardak...
  • Paylaş
1

Sevgiseli, Babam üzerinde firmasının ismi olan duvar saati vermişti yıllar önce. 20 yıl sonra bile ziyaret ettiğim bir evin duvarında asılı görmek çok mutlu etmişti beni :)

Şık bir dolma kalem...
  • Paylaş
Şahsen benim ilgimi en çok Moleskine tarzı defterler çekiyor. Ama genel olarak kahve kupası (belki içinde süzgeç olan kapaklı kupalardan veya değişik şık bir tanesi) en ciddiye alınacak, işe yarayacak şey olur herhalde.

Bunlar olmazsa ipad de olur;)
  • Paylaş
Digitürk full lig tv. ya da GS Storedan Forma yada Kombine Bilet Kartı ne güzel olurdu ;)
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1082 Görüntülenme7 Takipçi6 Yanıt