Bilmek istediğin her şeye ulaş

Açlıktan-Susuzluktan ölümün eşiğine gelmiş sokak hayvanları varken, sokağa bir kap mama su bırakmak zor mu? Mahallemize kap bırakırken cool görünmüyor muyuz? Gizlenmeli miyiz?

buradan bir suç duyurusunda bulunmak istiyorum :)

 

ankara batıkent metrosunda ve civarında örgütlenmiş, eylemlerini internet ve cep telefonu üzerinden haberleşerek yapan, birbirlerini gördüklerinde sanki ilk defa tanışıyorlarmış gibi davranan son derece profesyonel bir örgüt. çok tehlikeliler :)

belediye tarafından kulakları küpelenmiş sokak köpeklerine iyi davranıyorlar onlara çantalar içerisinde yiyecek getiriyorlar. hatta onları sevip okşuyorlar buradan tüm birimlere çağrıda bulunuyorum bu tehlikeli oluşum biran evvel engellenmeli özellikle lise ve ünv.li tipli bu gençler hakkında ciddi şüphelerim var çünkü bu yüzyılda böyle iyi niyetli insanlar olabilemez, kesin yamuk bir durum var.

bence amaçları "ölmüş lan insanlık" diyenlere inat bu sokak köpeklerine iyi davranıp karınlarını doyurup onları ortamları ve insanlarla barışık bir hale getirip saldırganlaşmasını engellemek. iğğğyyy ne feci bir durum peki bu köpeklere kötü davranmak isteyen magandaların hiç hakkı yokmu kerdeşimmmm :))

 

  • Paylaş
Yo, bence aksine "duyarlı olmak" sizin tabirinizle çok cool bir hareket! ;)
  • Paylaş
Bu konuda bir şeyler hep yapmak istedim ama o umursamaz ve tembel kişiliğim sayesinde hep aklımdan çıkıyor ayrıca mahallemde hiç ölmüş ya da o eşiğe gelmiş hayvan görmedim çünkü bir hayvanın erişebileceği seviyede dolan su birikintisi var çeşmenin altında ve tüm hayvanlara yetebilecek kadar ki mahallemiz fazlasıyla duyarlı. Bu konuda ilgisiz değilim ama henüz bir şey de yapmadım. Ayrıca gizlenmek anlamsız bence görünülmeli ki, tetikleyici insanları bu yönde ikna edici telkinler oluşsun.
  • Paylaş
Abuk subuk hareketlerde gizlenmiyoruzda neden böyle güzel bir harekette gizlenilsin ki?
  • Paylaş
@hakkan süpersinizzz :)))
  • Paylaş
1

Hakan, teşekkür ederim

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

565 Görüntülenme7 Takipçi5 Yanıt