Bilmek istediğin her şeye ulaş

Adolf Hitler'i bir ben mi seviyorum?

ayrıca kısmen katliyam saymıyorum hitlerin başa geçmesinde ilk başlarda yahudiler yardım etti ama hitler sonra cevabını verdi.asıl katliyam cezayir katliyamı,asıl katliyam kadin katliyamı ,çeçen katliyamı doğu türkistan katliyamı,rusya altında yer alan müslümanlara katliam asıl katliyam sırpların yaptığı
 • Paylaş
ben de seviyorum
 • Paylaş
Sevemezsin tabiki... Sevme zaten !

Adolf Hitler gerek izlediği ekonomik politikalar gerekse Yahudiler üzerinde uyguladığı politika tamamen gerekli ve geçerliydi. Şahsen sevgim ve saygım oldukça büyüktür. Bunların sebepleri söylediği sözlerdir.

Hitler's Table Talk Kitabından Alıntılar

Sevr'i Kastederek : "Atatürk'ün on yıl önce yaptığını biz şimdi yapabiliyoruz."

İngilizce Çeviri / 3. baskı / 223. Sf. :"Arkasında ordusu olmayan bir kumandan uzun süre ayakta kalamaz. Atatürk'de iktidarını Halk Partisi sayesinde güvenceye aldı."

607. Sf. : "Bizim amacımız dünyayı Nazi egemenliği altına almaktır. Ancak ben Türkiye ile hiçbir zaman düşman olmayacağım. Yani dünyada savaşmayacağım tek ülke Türkiye'dir."

"Benim ustam Il-Duce'dir. Ama onun ustası Mustafa Kemal'dir."

"Bütün enerjimi Atatürk'ten alıyorum. O'nun hayatı bizim feyzli ışığımızdır."

"Mustafa Kemal'in ilk öğrencisi Mussolini, ikinci öğrencisi de benimdir." 

Ve 18 Haziran 1941'de Türk-Alman Dostluk ve Saldırmazlık Paktı da bunun cabasıdır.

Diyorsunuz ki orada sizin insanlarınızı öldürüyorlar !  Daha fazla para kazanmak için yurdunu terk edip başka bir milletin topraklarına giderlerse -ki bunların çoğu yurtsuz kürtlerdir- tebiki de ezilirler. Orası senin toprakların değil ve sen oranın hakimi değilsin. Oranın tek lokma ekmeğini yemek senin hakkın değil. Orası Almanların. Senin ülken varken sen orayı tercih ediyorsan başına gelecekleri de göze alıyorsun demektir. Ve bence az bile yapıyorlar. 

Hitler eğer ki ikinci dünya savaşı sırasına bütün ülkeyi çökertmeseydi ülke yeniden yapılanamayacak ve tamamen yahudilerin eline geçerek tüm sermayeyi yahudiler yönetiyor olacaktı ki; Hitler hepsini öldüremediği için de tüm dünyanın başına bela oldular. Almanya bugün dünya klasmanında bir yere sahipse bunu Hitler'e borçludur. 

Bizler ve bizim gibi ırkçı fikriyata sahip olan kişiler sizin bu hümanist, hoşgörü mümessili zayıf hallerinize artık gülmüyoruz bile. Komik bile gelmiyorsunuz artık eskisi kadar. "İyilik" melekleri sizi.
 • Paylaş
bende seviyom
 • Paylaş
hitleri neden seviyorsunuz? milyonlarca kişiyi öldürdüğü için mi? yuh ya
 • Paylaş
ben adaolf hitleri 1 tanımıyorum 2 arkasından iyi konuşmayan çok var 3 türklere hiç dokunmamıştır (bunun nedeni ne acaba ?)
 • Paylaş
ben de Adolf Hitler'in düşünce yapısını severim keşke Atatürk'te onun 10'da 1'i kadar diktatörlük yapsaydı, belki bugün bölücü köpeklerin sesi bu kadar çıkamazdı.
 • Paylaş
Bir soykırımcıyı nasıl seviyorsunuz yahu, sempatizanları Avrupa'da milletinizi yakıyor, çok mu hoş buluyorsunuz bu durumu?
 • Paylaş
burda olay katliamları değil onun engin düşüncesi v-22 olması lazım dünyanın ilk jet motorlu füzeleri kullanıldı (biz daha uçak yapamıyoz adamlar o zaman kullandı) dünyanın ilk tank taşıyan planörü,füze rampası ,halkları bir araya getiren konuşması ve dünyanın düzenini nerdeyse tek başına değiştirmesi
 • Paylaş
üç katliam aracı ve bir propoganda bakanı mı yani?
 • Paylaş
bunlar dönüm noktaları idi. bunların sayesinde almanya savaşı kazandı.savaşı kazandı diyorum cünkü artık dünya yeni bir düzene geçti önceden libya benim derdi italya olur derdi ingiltere bende mısırı alcam.yani sözlü işgal vardı o yıllarda
 • Paylaş
sende bu konuda haklısın nede olsa hollywood bunları filim yapmıyor.
 • Paylaş
ben yıllarca hitler'in vatanı avusturya'da yaşadım, sanırım olaya bayağı duygusal bakıyorum. oralarda hitler'in düşüncelerine bayağı büyük bir karşı tepki vardır. burası adamın sevildiği nadir ülkelerden. işgalcilik, sömürgecilik ise zaten hiç tasvip etmediğim bir durum. burada osmanlı, avrupa ülkeleri ve amerika da bence aynı kefededir. alman ve avusturya halkı inan bana o dönemden çok utanır ve üzerine konuşmak bile istemezler, savaştan kazançlı çıktıkları gibi bir düşünceleri de yok ki ekonomik ve sosyal olarak kazançlı da çıkmadılar. işgalcilik, rasizm ve militarizm sempatizanı isen her ne kadar hitler'in yaptıklarından hiç birini tasvip etmesem de seninle tartışmayacağım, durumu sadece insanlık, özellikle de türk insanlığı adına ürkütücü buluyorum. yukarıda vatandaşlarından köpekler diye bahseden kişiye de sesleniyorum buradan, o insanların da ataları kendi bölgelerinin kendilerine verilmesi vaadiyle kurtuluş savaşında sizin dedelerinizle omuz omuza savaştılar.
 • Paylaş
ben olaya şu şekilde bakıyorum emperyalizme ve kominzm nerdeyse temellerini sarstı bu adam düşün ingiliz saflarında hintliler cezayir saflarında cezayirliler zorla almanlara karşı savaştırıldı ve bunların yaptığı yıkımlar göz ardı edildi.
 • Paylaş
sevmekten ziyade bu tür liderlerin başarmak için ne yaptıklarına bakmak lazım izledikleri yolu uygulayabiliriz bu daha çok örnek almak.......
 • Paylaş
Tamam sevmeye, kendisini takip etmeye devam edin, bu psikopat soykırımcıyı her ne nedenle olursa olsun seven, takdir eden, her türlü sempati gösterenleri ben sevmiyorum.
 • Paylaş
Sırf bunu yazmal için üye oldum. 1900-1950 tarihine kadar adım gibi biliyorum ve farklı kaynaklardamn faydalanarak edindiğim bilgiye göre şu an ki Hitler nefreti yahudi empozesinden başka bir şey değil. Benim kendi görüşüm ve hislerim bu adamın koyu hayranıyım.
 • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

2608 Görüntülenme13 Takipçi19 Yanıt

Konu Başlıkları