Bilmek istediğin her şeye ulaş

African Mango Plus kullanan var mı? Gerçekten işe yarıyor mu?

Bitkisel Ürünler
Öncelikle şunu belirteyim ki orjinal ABD malı african mango plus amazon.com'da 49 $'dan satılmaktadır. Bizim ülkemizde Eslemina GIda tarafından Bayrampaşa İstanbul'da üretilmekte ve kutusu perakende piyasasında 15 TL'ye kadar düşmektedir. Bu şüphe uyandırıcı birinci gerçektir. 

Bir diğer husus ise hala insanımızın oturduğu yerden kilo vereceğine olan inancıdır. Şayet öyle bir şey mümkün olsa kimsenin fazla kiloları olmaz, insanlar diyetisyene ya da  spor salonuna zayıflamak için gitmezdi. Bu ürün plasebo etkisi niteliğindedir, hoş metabolzimayı eser miktarda hızlandırdığı doğru lakin bunu zaten doğal da olsa ilaç kullanmadan da sağlamanız mümkün. İlacı bol su ile tüketmeniz ve gün içerisinde bol su içmeniz öneriliyor, zaten bol su tüketen bir insan metabolizmada yıkımı kolaylaştırır ve hızlandırır.

Paranıza yazık, bu üründen sipariş vermeden önce bir kez daha mantıklı bir şekilde düşünün derim.
  • Paylaş
Zayıflama haplarının verdiği zararlar hatta ölümler bu kadar gündemdeyken neden insanlar hala böyle ürünleri satın alıyor bilmiyorum.Çoğu zayıflama hapı Tarım Bakanlığı'ndan onaylıdır.Bunun sebebini gerçekten anlayamıyorum ama bu tarz ürünlerin çok tehlikeli olduğu bir gerçek.Kilo vermek için yapılması gereken tek şey egzersiz ve düzenli beslenmedir.
  • Paylaş
Çevrenizden kullanan var mı ?
  • Paylaş