Bilmek istediğin her şeye ulaş

Agharta ve şamballa hakkında bildikleriniz nelerdir?

Bazı kaynaklara göre Atatürk, agharta (illuminati'yi yönlendiren ve dünyayı yöneten yer altı uygarlığı) gizemini çözmek için Agharta'ya iki girişten biri olan tibete adam göndermiş ve gönderdiği askerlerden haber alınamamıştır.Düzenle
İsmini hatırlamadığım diğer bir kaynağa göre ''Dünya 4 kere yıkılmış yerle bir olmuştur. Bu 4 dönemde de bilim mükemmel ilerlemiş, sonrasında her şey sil baştan şekillenmiştir. Her seferinde, milyon yıl içinde yeryüzü baştan şekillenmiş yeryüzünde sadece en güçlü eski yapılar kalmıştır. Ama yer altı fazla hasara uğramamıştır hiçbir zaman. Agharta denilen topluluğu ise zamanında dünyanın yerle bir olacağını öngören mayaların bir kısmı yeraltına çekilerek oluşturmuştur. Burada bilim çok daha ilerlemiş hatta ölümsüzlük bile vardır'' denmektedir.
Bilim
  • Paylaş
İnternet arama motorlarında hertürlü fantezi var agharta ve shambala hakkında. Dünyanın bundan önceki dönemindeki (siklus) batmış medeniyetler veya fantezileri.... O bölgedeki medeniyet MU diye adlandıırılmış ve Atatürk Mu ile ilgilenmiş. Rivayet ve efsaneler bir yana bundan önceki Siklus'da da yaşamlar olduğu hep söylenegelmiştir. Ciddi bir kaynaktan öz bilgiler edinmek isterseniz size Dr. Bedri Ruhselman'ın geçen yıl yayınlanan kitabını tavsiye ederim. Günümüz Türkçe'sine uyarlanmış baskısı da var. İyi günler dilerim.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

144 Görüntülenme4 Takipçi2 Yanıt