Bilmek istediğin her şeye ulaş

AKP tekrardan başa gelirse Türkiye'yi nasıl bir gelecek bekliyor?

Başbakan, 30 Mart Yerel Seçimlerinin ardından yaptığı meşhur konuşmasında, geleceğe dair söylediği iki önemli konu vardı.

1-"Suriye bizimle savaş halinde. 74 kardeşimizi sehit ettiler. Şuan da Süleyman Şah türbesi bizim topraklarımızdır. Oraya olan her saldırı bize yapılan saldırıdır. "

2--( Cemaati kast ederek) "Bazıları için şahsen suç duyurusunda bulundum. Bunlar kaçabilir dedim. Bunların inlerine gireceğiz. Bunun hesabını ödeyecekler, bedelini ödeyecekler. "


Bu gibi pek çok ifadeyle Tayyip Erdoğan, gelecekteki politikasını saldırı ve intikam hamleleriyle sürdüreceğini açıkça söylemiştir... Bu ifadelerinin altını nasıl dolduracak, hep birlikte izleyip göreceğiz... .
  • Paylaş
Mevcut iktidar önümüzdeki genel seçimlerde de iktidar olacak gibi görünüyor. Tek başına iktidar olabilir mi, kesin bir şey diyemeyiz. Ancak, gidişattan görüleceği üzere, terör örgütünün meşrulaştırılması, Bebek Katilinin sevimli hale getirilmesi gibi gelişmelere bakılırsa, Güneydoğuda 5-10 yıl gibi bir süre içinde özerk bir yapı kurulacağına, Bebek Katilinin çeşitli gerekçelerle serbest bırakılacağına kesin gözüyle bakıyorum.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

230 Görüntülenme7 Takipçi2 Yanıt