Bilmek istediğin her şeye ulaş

AKP'nin merak edilen Kürt açılımının detayları yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Bunlardan biride Kürt Milletvekillerini meclis dışına itmek.

 bu akpnin bir oyunu değil.yoksa ucu onlarada dokunur. Tayyip erdoğanda yeniden yapılan seçimlerle siirten milletvekili seçilerek mahkumiyetine son verildi.
ysk doğru bir karar verdi bence yıllardır haklarında suçlamalar bulunan insanlar milletvekili seçilerek halkı temsil etmeye devam ediyor. Balık baştan kokarmış yönetenler böyleyse halkın temizolması bekleneme.
  • Paylaş
Mementomori allah aşkına bu kadar yuvarlamalarla kürt sorununu bildiğinizi mi düşünüyorsunuz . kck davasında avukatlar ve göz altındakilier bir şey bilmezken başbakan işte bunlar bunu yapmış da bunu yapmış da. bir olatr bir biçak bir dedil yok sadece tlf dinlemeleri örgüt olaral ele alınmış ulan adamlar zatan sivil bir parti örgütü çocuk mu kandırıyorsunuz. ayrıca 1yıldan fazla cezaalmamış kişiler millietvekili seçilebilirler. bunların suçu ne. ?  suçu kürtçe müzik dinlemek açılışa katılmak .protesto etmek . basın aöçıklaması okumak. vs .bu mu yani  gülen cemmatyinin kürdistanda daha rahat iş yapabilemleri için kötü kürtleri içieri alın iyi kürtleri bulursunuz diyp akp ye wmri verenlerin cemmatler olduğunu bilmiyorsanız böyle boş boş konuşursunuz tabi
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR