Bilmek istediğin her şeye ulaş

Alışveriş sitesi açmak istiyorum. Pagegy.com güvenli midir? Kullanan var mıdır?

Canavar e-ticaret programi, ürünleri koyuyorsun, logonu ekleyip kendine özel e-ticaret mağazanla hemen satışa başlayabiliyorsun ;) tavsiye ederim.
  • Paylaş
Pagegy.com güzel ve kullanışlı olabilir ancak şöyle bir durum var yıllık 350-400 tl gibi bir ücret veriyorsun ve bunu siten açık olduğu sürece her yıl ve onların belirlediği bir ücretten ödeme yapıyorsunuz... Yani bu şekilde yapacağınıza bir web tasarımcı bulup siteyi ona yaptırın ve tek seferlik para verin site size özel ve sizin olsun... Bu tür yani pagegy tarzı sitelerde ne site tasarımı size özgün oluyor nede site size ait oluyor... Tekrar düşünmenizde fayda var...
  • Paylaş
Bütçen varsa hiç düşünme. Bu işin kod kısmından biraz anlayan herkes bunu söylüyor.
  • Paylaş
Bu tarz siteler ile bir yere kadar gidebilirsiniz.
Satmak istediğiniz ürünlerin kategorisini bilmiyorum ancak ticiz.com da önerebilirim. Tema veya görünüş olarak sadedir ancak çok hızlı bir şekilde insanlara ulaşmanıza sağlar.

Eğer e-ticaret sitenizde farklı özellikler istemiyorsanız opencart yazılımını, woCommerce(Wordpress) yada magento ücretsiz versiyonunu güzel bir tema yaptırarak çok uygun fiyata kaliteli bir e-ticaret sitesine sahip olabilirsiniz.
  • Paylaş
Shopify.com bu konuda dünya lideri. Kullanımı da kolay. Kesinlikle tavsiye ederim.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

397 Görüntülenme7 Takipçi5 Yanıt