Bilmek istediğin her şeye ulaş

Alphan Manas siyasete atılsın mı atılmasın mı?

Dragons Den jürilerinden kimi siyasette görmek istersiniz?Düzenle
Bence Alphan Bey siyasete katılırsa kesinlikle müthiş bir lider olur ve de bu ülkeye çok iyi bi vizyon katabilir ama şu an desteklediği faaliyetlere daha az zaman ayırabilir ve de onu izleyen yüzlerce genç binlerce fikir yalnız kalır. Bu haliyle bu ülkeye zaten çok değerler katabilmiş bir insanın politikanın yıpratıcı ortamında olması yanlış olabilir. Bir zamanlar çalıştığım işyerinde üst düzey yönetimde yer almıştım. Çok kadim bir dostum hizmet verdiğimiz kesime artık daha az zaman ayıracağım için ve de işimi çok iyi yaptığımı bildiği için üzülmüştü. O işi bırakıp eski poziyonuma döndüğüm gün en çok o sevinmişti. 
  • Paylaş
1

Hakan, Size katılıyorum, herkes en iyi yaptığı işi, bilindiği yerde yapmalı, @manas (alphan manas) politikayı da eminim çok iyi becerir, hatta geliştirir small bu ülkenin ve de gençlerin Alphan manastan öğreneceği ve alacağı daha çok şey var bence de, siyaset yapacaksa da şimdi değil.

Alphan bey ve Baybars beyleri siyasette görmek isterim. Alphan beyin "mavi gözlü ve sarışını kaldırmaz" söylemi iyiniyet ve letafetinden kaynaklıdır. Aslında bunca zamandır sarışın ve mavi gözlü biri gelmedi...ği içindir belkide, siyasetin bunca acınası hali. Politikaya siyasete boş iş diyenlere katılmıyorum. çünkü tüm ulusun geleceği bu işlerle uğraşanların elinde. eğer mal mülk te gözü olmayan birileri siyasetin başına geçse, işler daha güzel olurdu. Bence kesinlikle Bu ikili ya beraber yada ayrı, ama mutlaka siyasete atılmalı. bakarsınız bir mavi gözlü ve sarışın bir liderin peşinden koşuyor görürüz kendimizi. siz olsanız peşinden koşsmazmısınız. BİR EVET HAYIR da yapabiliriz, SİYASETE KATILSIN MI? KATILMASIN MI? BEN ilk oyumu veriyorum arkadaşlar sizi bilmem. EVET KATILSIN.
  • Paylaş
Asla bu tip adamlar bu ülkeye hali hazırda siyasetçilerden daha fazla hizmet ediyor.  bizim bilmediğimiz acaip etkinlikler projeler üretip hayata geçiriyorlar. siyasetten uzak kalamaları lazım bu kafadaki adamların.
  • Paylaş

Bence atılmasın yapacak işleri çok daha böyle adamlar az memlekette !

  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

842 Görüntülenme5 Takipçi4 Yanıt