Bilmek istediğin her şeye ulaş

Altıncı hissi kuvvetli olan var mı?

Zihnim olasılık hesabı yapabilecek işlevde ve biraz fizyonomi bilgim var arada da vücud dili konusunu irdeliyorum. Kısacası histen çok, mantıklı tahminlerim oluyor durumlar kaşısında.
  • Paylaş
1

Metin Gungor, kisiyi gormeden sesinden hissedebiliyormusun,ya da ruyanda gorduklerin gercek hayatta karsina cikiyormu?

Biri benden mi bahsediyor :P
  • Paylaş

bazan trafik kazalarını hissediyorum galiba, bir kaç defa yaya veya motosikletliyken bulunduğum konumu beğenmediğim için durduğum yeri değiştirdim ve çok geçmeden o yerlerde hafif kazalar oldu.

hissediyorum dediğime bakmayın aslında 6. hissin, öngörüsü belirli bir konuda gelişmiş insanlarda ister istemez geliştiğini düşünüyorum aslında 6. his diye net bir şey yok bence uzmanlaştığınız konuda kuvvetli öngörü diyebiliriz belki.

zırt pıt telefonla konuşan insanlar bir süre sonra telefona bakmadan arayanı bilebiliyor yada kapısı çok çalan bir insan zil çalıdığında geleni aşağı yukarı tahmin ediyor bence.

mesleğimle alakalı olarak kapıdan giren insanların neden ofisime geldiğini anladıktan sonra devamında ne söyleceklerini ve son cümlelerinin ne olacağını az çok kestirebiliyorum ancak tabiiki sözünü kesmeden sonuna kadar dinliyorum.

 

ancak insanlar arasında uygun konsantrasyon sağlandığında kontrolsüz olarak telepati olabileceğini düşünüyorum belki de bu his sebebiyle oluşan duygulardır altıncı his dediğimiz.

 

 

 

 

  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

539 Görüntülenme5 Takipçi3 Yanıt

Konu Başlıkları