Bilmek istediğin her şeye ulaş

Amerika'ya yerleşip orada çalışmak ve yaşamak istiyorum. New York'ta iş bulabilmek ve yaşamak için nasıl bir yol izlemeliyim?

Öğrencilik durumun varsa bu kolay. Hemen bi work&travel şirketi ile anlasirsin işini konaklamani ayarlarsin kac ay kalacaksan kalirsin vizeyi de halledip. Hem para kazanıp hem dil yaparsın. Baktın hoşuna gitti hayat güzel donmezsin bile.beraber gittigim bikac arkadaşım donmedi yaklasik 5 yıldır ordalar ve cok memnunlar hayatlarından. Newyork gibi yerde yaşamak daha zor tabi çünkü masraflar daha fazla. Fakat diger sehirlerde aynı giderler daha uygun bi bütçeyle idare ettirilebilir.ben virginia da kaldim 3 ay ve az bi parayla TR deki standartlardan cok daha iyi yaşadım.

Diyelim ki öğrencilik yok. O zamanda NY'da iş imkanları cok cok azalıyor. Çünkü kacak çalışmak zorundasın ve büyük şehirlerde denetimler fazla sürekli bi korku ve stress içinde olursun. Daha küçük şehirlerde ise bu durumlar daha az olur ve kafan rahat bi şekilde gunde 150-400$ arası bi gelirin olur.(Çabana bağlı tabi)


m.inploid.com/post/newyorkecnebiler-ve-m... bu yazıma bir gozat derim.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

216 Görüntülenme3 Takipçi1 Yanıt