Bilmek istediğin her şeye ulaş

Amerika'da bir öğrenci için alınabilecek araba modelleri neler olabilir?

2000 Model Dodge Caravan :) Eğer arkadaşlarınızla ortak almak istiyorsanız ve birlikte gezecekseniz öğrenci işi arabadır. ABD'de yaklaşık 1000 dolara bulabilirsiniz.

Amerikan Arabaları
  • Paylaş
1

Erdem Güvercin, 1000 dolara araba alacaksan hiç alma
japon arabasından şaşma az yakar parça ucuz 3000 dolar altı arabaya binme pişman olursun

Gündüz Bey'in cevabına katılmakla beraber;Bulunduğunuz eyalete göre hatta şehre göre aynı model aynı km de aracın fiyatlarının değiştiğini göz önünde de bulundurarak maksimum 3000 dolarınız olduğunu farzederek eğer MPV isterseniz Dodge Caravan, SUV isterseniz Chevrolet Blazar gibi arkadaşlarıda alıp gezerim, tek başıma bile olsam benzinde ucuz kalıplı kalıplı gezerim denebilecek araçlar önerilebilir.

cars.com sitesinden en zından fikri edinmek için zip codunuzu ve nekadar yakınında araçları bulmak istediğiniz girerek daha gerçekçi bir seçim uygulaması yapılabilir.
  • Paylaş
Bir satıcıya gittiğinde orada sana sunulan fırsatlara bakman daha iyi;) 2.el araba satan yerlerden bakmaya çalışmanızı ve özellikle şuna dikkat edin, alacağınız araba kuvvetle muhtemel büyük motorlu olacaktır, eğer fiyatı çok ucuz gözüküyorsa mutlaka bir tamirciye gösterin, çünkü motor sarmış araçların contasına kalın gres yağı doldurup satıyorlar aldıktan bir süre sonra ciddi sıkıntı çekiyorsunuz...
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1717 Görüntülenme6 Takipçi3 Yanıt