Bilmek istediğin her şeye ulaş

Android işletim sistemine sahip bir telefonda fotoğraf çekerken ekranda başka bir resmin transparan halinin görünmesini sağlayan bir uygulama var mı?

Anlatmak istediğimitransalt.org/files/newsroom/streetbeat/e... linkinden daha iyi anlayacaksınızdır. Düzenle
Mümkün bir teknoloji ama fotoğraf çekerken transparan çekim yapan bir uygulama görmedim, kullanmadım, bilmiyorum :) Fakat iki farklı fotoğraf çekip sonradan transparan hale getirebilirsiniz.
  • Paylaş
Yanlış anlamadıysam şöyle bir uygulama istediğinizi yapıyor:

Before & After Photo Merger:
play.google.com/store/apps/details?id=com.remarc.beforeafter&hl=en

Akıllı Telefon
  • Paylaş
2

Gündüz Ayar, Soruyu ben de tam anlamadım. Resme baktım ama anlamadım :) Tek anladığım işin içinde bir saydamlaştırma var. @acarfb sanırsam fotoğraf çekim anında dekupaj yapılabilir mi cinsinden bir şey soruyor.

İsmet Acar, Hayır arkadaşlar sormak istediğim tam olarak şu :-) misalen; bir noktadan çekilmiş bir manzara fotoğrafını düşünelim, 2 yıl sonra aynı noktadan tekrar çekip manzaradaki değişiklikleri görmek istiyoruz. İki fotoğrafı yan yana koyup karşılaştırmak yerine, eski fotoğrafı bir nevi kameranın objektifinde saydam bir görüntü varmış gibi ve kamera ekranındaki fotoğrafla içiçe olduğunu düşünelim ve karşılaştırmayı bu şekilde yapacağız. . Bunu gerçekleştirebilecek bir uygulama mevcut mu?

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1397 Görüntülenme3 Takipçi2 Yanıt