Bilmek istediğin her şeye ulaş

AndroidOS ne yaparsa yapsın bir iOS eder mi? Android her uygulamanın ilk İOS'a yapılması altında sizce eziliyor mu? Android kullananlar siz ne düşünüyorsunuz?

Android, iOS'tan daha gelişmiş ve daha çok uygulamaya sahip bir işletim sistemidir. Bu nedenle, bu sorunun cevabını vermeden önce şunu düşünün; bir uygulamayı sadece iOS için yapabiliyor muyum? yapamıyor muyum? Android için yapmasamda olur mu? Bunun cevabı size yardımcı olacaktır.
  • Paylaş
1

Saygın Erten, Android, iOS'tan daha gelişmiş ve daha çok uygulamaya sahip bir işletim sistemidir. Bunu anladım diyelim. Peki neden en çok tercih edilen sitelerin ve en güzel işe yarayacak olan uygulamalar neden İOS için çıkar ve Android uygulamaları neden sürekli hata verir anlamam. Android İOS stabiltesi gibi ne zaman çalışır. Androidin sorunları yüzünden her ay bir İOS,a gecıyorumbırden geri Androide. Sorunu çözdüm fakat en kısa zamanda iadelik bir iphone almanın ıkı tel kullanmanın zamanı geldı. :)

Öncelikli olarak ios tercih edilmesinin sebebi teknolojiden ziyade ios kullanıcı kitlesinin ekonomik durumunun daha iyi olmasıdır
  • Paylaş
1

Saygın Erten, Maddi durumun iyi olmasi tercih sebebi olmamali. Bu sekilde oluyorsa eger o zaman kimse kullandigi seyi bilmiyor demektir. Maksat o elmayi kullandigini gostermek gibi :)

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

680 Görüntülenme4 Takipçi2 Yanıt

Konu Başlıkları