Bilmek istediğin her şeye ulaş

Annemden nasıl özür dileyebilirim?

Merhaba arkadaşlar, bugün annemi yapmadığı bir şey için suçladım ve bağırdım.Annem en son evde bana söyleniyordu, ama susmadan, dinlemeden söylenip duruyordu.Özür dilemek istiyorum ama nasıl özür dileyeceğimi bilmiyorum.Birisi bana fikir verebilir mi? Teşekkürler..Düzenle
Merhaba, anneni suçladığın konu günlük bir mesele miydi yoksa derin miydi bilmiyorum çok bilgi vermemişsin. Ama özür dilemek içten geldiğinde ve bunu karşıdakine gösterdiğinde duygusu kolay transfer olan bir durum bence. Yerinde olsam yanına giderdim; sakin, kendinden emin ama yumuşak başlı bi şekilde üzgün olduğumu söylerdim ve içinde bulunduğum ruh halini, o an neden öyle bir tepki verdiğimi anlatmaya çalışırdım. İki kahve yapıp bence bu konuyu halledebilirsin.
  • Paylaş
Bizim söylediklerimiz pek fayda etmez. Anneler samimi olmayan şeyleri sevmez.Annenizi en iyi siz tanırsınız. Bu sorunun cevabını da siz bileceksiniz.
  • Paylaş
Bu soruya bu sekilde cevap vermem pek olasi degil. Konu nedir, anneniz nasil biridir, siz nasil birisiniz gibi bircok sorunun cevabini bilmek gerekiyor.
  • Paylaş
Özür dileyemezsin seni affetmesini beklersin sadece
  • Paylaş