Bilmek istediğin her şeye ulaş

Apartman görevlimiz evimize yönelik fazlaca gözlemlerde bulunuyor. Geçen kızımın bizden habersiz eve erkek arkadaşını getirdiğini anlattı bize. Nasıl bir önlem almalıyım bu duruma? Siz olsaydınız ne yapardınız?

Her şeyden önce kızınızla sizin aranızda zamanla gelişmesi gereken bir ilişkinin, ailenize yabancı biri tarafından hızlandırılmış olması bence de hoş bir durum değil.
Öncelikle bu yargıyı yapan kişiyi iyi bir laf pataklamasına sokardım. Sonrasında çocuğum böyle bir şeyi bana söylemediyse bunun eksikliğini çocuğuma veremediğim samimiyetten ötürü kendimde arar ve onunla daha fazla zaman geçirmek için ilgisini çekebilecek aktiviteler düşünürdüm.
  • Paylaş
Kendisini hiç ilgilendirmediğini söyleyerek başlayabilirsiniz. Ne yazık mahalle baskısı denen nalet aşağıda da görüldüğü üzere bu ülkede gelenek. Bunlardan sadece kaçabilirsiniz, bir mahkeme durumunda bile hakim bu rezil kişiler lehinde karar verecektir. Yerinizde olsam kızımı da alır bir siteye taşınırdım, bu rezil yaratıklar eve erkek alıyor diye kızınızı taciz etmeyi de kendilerinde hak görebilirler.
  • Paylaş
Sıkıntı yaratan durum eve arkadaşını getirmesi değil size bundan bahsetmemesidir bence. Bunun üzerine düşünün
  • Paylaş
Kızınız eve üstelik sizin evinize erkek getiriyor da bunu görüp sizi uyaran hademe hakkında mı önlem almak istiyorsunuz?
  • Paylaş
1

Mesut Kuru, kızım yanlış bir şey yapmış olabilir o kızımla benim aramda. ama sizin hademeyi savunmanız hiç hoş olmadı. insafff!!