Bilmek istediğin her şeye ulaş

Apple iPad 16 GB Tablet PC hakkında düşünceleriniz nelerdir? Ne gibi donanım özelliklerine sahiptir?

Geçtiğimiz günlerde Samsung Galaxy SII telefon satın aldım. Bu telefona kendini belli edecek uygulamalar kurayım der iken, 3 boyutlu, iyi nitelikte bir oyunun 1 gb hatta daha fazla yer kapladığını gördüm. Anlatmak istediğim bu gibi cihazlarda 16 gb eğer "içine güzel oyunlar da kurarım" derseniz düşük bellek anlamına gelir. Ben microSD yoluyla gelecekte ortaya çıkacak bu sorunumu çözdüm. Ancak Apple sana bu imkanı tanımıyor. Ayrıca böyle bir cihaz sahibi olup da internetin olmazsa gene çok fazla lezzet alamazsın. Hangi iPad'den bahsettiğin bence belirgin olmamış yani güncel iPad'i mi istiyorsun yoksa ilk çıkan cihazı mı?
Benim tavsiyem -ki bunu yaz başında kendim için düşünmüştüm- bir gsm operatorunden 3g destekli 32gb olan iPad'i internet paketiyle birlikte satın almandır. Zaten hesap yaparsan da gsm operatorleri yüksek fiyata satmıyorlar onların kazancı seni abone ettikleri 2 yıllık internet aboneliği oluyor.

  • Paylaş
Oyun oynamam dersen iyi seçim sim kart girişide yoksa fiyat en düşük seviyede olur .iphone yada samasung telefonunda varsa ya da olacaksa SİM kart girişine ihtiyacın olmaz internet konusunda 3G sorun olmaz yani.

oyun oynamaz isen 16 iyi ama 64 sakın yapma
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

571 Görüntülenme3 Takipçi2 Yanıt