Bilmek istediğin her şeye ulaş

Apple'ın iWatch yapacağı söylentisi doğru mudur?

IWatch'a yönelik resmi açıklama gelmiş ve buna göre bu ürün, 2014 yılında karşımıza çıkacaktır. Ancak bu arz, 2014 yılının sonlarına denk gelecektir. Cihazın özellikleri ile ilgili olarak Apple'ın yaptığı patent başvurularından yola çıkan analist, 1.5 ila 2 inç büyüklüğünde dokunmatik bir ekran ve güçlü biyometrik özelliklerle donatılmış bir ürüne işaret ediyor. Bu sayede saatin güvenliğinin artırılarak başkaları tarafından kullanımının engelleneceği düşünülüyor. Diğer Apple ürünleri ile sıkı bir entegrasyona sahip olacağı tahmin edilen cihazın pedometre ve kalp ritmi ölçme gibi fonksiyonlara sahip olması şaşırtıcı olmayacak.
  • Paylaş
Şu an Apple'dan resmi bir açıklama gelmedi fakat ipuçları üzerinde tartışılıyor. Apple'ın minimum hacimli teknoloji stratejilerini göz önüne alırsak bence de çıkar.

ABD basınında yayınlanan haberlere göre Apple tarafından üretimi gerçekleştirilecek son teknoloji ürünü iWatch adını alan yeni saat herkes tarafından merakla bekleniyor ve bu haber ile Apple yine rakiplerine fark atacak gibi görünüyor.Çeşitli bilgileri dış ortamdan toplayabilme özelliğine sahip olan ve Wi-Fi barındıran ürün yüksek kapasiteli sensörleri ile iddialı bir çıkış yapmaya hazırlanıyor. Ayrıca Apple şirketi tarafından resmi bir açıklama yapılmasa da piyasada yayılan haberlerden dolayı şirketin bir açıklama yapması bekleniyor.

Apple

Apple
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

525 Görüntülenme4 Takipçi2 Yanıt

Konu Başlıkları

Eş Anlamlı Soru Ekle

  • Akıllı kol saatleri piyasaya çıkacak mı?