Bilmek istediğin her şeye ulaş

Arabaya cam filmi nasıl çekilir?

Otomobil

Araç camı filmi uygulamadan önce temizliği özen gösterilmelidir. Araç camında ve filmin çekileceği bölgede pislik ya da toz olmaması gerekir.

İlk iş araç camının üstüne filmi koyun ve cam kalıbını tam ölçülerinde alın. Bunu yapmak için filmi cama tamamen yapıştırmalı ve pay kalmadan sıfıra sıfır olarak kesmeniz gerekir.

Filmi bu biçimde kesmenin ardından serigrafilerin kalıbını almanız gerekir. Filmi camdan kaldırarak tozlanmaması için temiz bir bölgeye yerleştirin.

Film uygulamadan önce aracın camının temizliğine büyük önem gösterin. Araç camının temizliği öncesinde dikkat etmeniz gereken bölgeler, fitilin bitim hizasıdır.

Temizlik sırasında kullanılmakta olan malzemelerin parçaları da cam da kalmış olabilir. Oluşan artıklar film uygulamanın ardından kötü bir görünüm ortaya çıkartabilir.

Bunu engellemek için temizliğin ardından camı dik bir biçimde yerleştirin ve üzerindeki tozu fön makinesi ile önleyin.

Temizliğin ardından filmi camın üstüne koyun. Filmin suyu atılmasının sonrasında kurutla uygulamasına geçin. Kurutma sona ermesinin ardından filmin üstünde bulunan jelatini alın ve film çekme işlemini sonlandırın.
  • Paylaş
Çizik cam filmine ne yapılması gerekiyor acaba ?
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1176 Görüntülenme3 Takipçi2 Yanıt

Konu Başlıkları