Bilmek istediğin her şeye ulaş

Arkadaşlar çok yalnızım ve bundan dolayı hata üstüne hata yapıyorum bana ne önerirsiniz?

Sosyalleşmeniz fena olmaz. Gerçeği olmuyorsa en azından burada bizlerle sosyalleşin. Esprimiz, eğlencemiz fena değildir. ☺
  • Paylaş
5

Gül Yılmaz, cok önceden üye olmustum ama uzunzamandır girmedim biranda aklıma geldi ve cok haklısınız günümün bir bölümünü buraya ayırcam artık :)

Şaman, Yaşasınn ☺

Şaman, eee nerede Ayşegül, biz kaynatıyoruz ☺

Gül Yılmaz, iş yerinden cıktıgım için nete giremedim :( ama sürekliliği sağlıcam söz ;)

Şaman, Söze ne hacet, kafanıza göre takılın

Hatalar yapmanızın sebebinin yalnız olmanız olduğuna emin misiniz? İnsan kendini en iyi yalnız kaldığında bulur ve anlar. Ve inanıyorum ki yalnız bir insan istediği her şeyi yapar. Belki de hata kabul ettikleriniz gerçekten yapmak istedikleriniz ama kabullenemediklerinizdir. Yine de madem ki inploid'e yazıyorsunuz burada gördüğünüz çoğu insanla, özellikle aktif üyelerle herhangi bir şey hakkında konuşabilirsiniz. Rahatız, konuşmayı, geyik çevirmeyi severiz.
  • Paylaş
3

Gül Yılmaz, insanlara beni yanlış anlıyorlar özümde böyle olmadıgım icin bana sergilenen davranıslar ağırıma gidiyor

Ece Naz Sonat, Kontrol edemeyeceğiniz durumlar için kendinizi üzmeyin derim :)

ER HAN, Olay budur, rahatız ve aöf sinav oncesinde bile gece yarisina kadar kalsak da inploide yazabiliyoruz;)

Yalnızlık iyidir bunu çok dert etmeyin bence. Ama bu sizin için çok büyük bir sorunsa psikolojik destek almanızı öneririm. Ayrıca yalnız olduğunuz için hata yapmıyorsunuzdur bundan emin olun.
  • Paylaş
Hocam yalnızlık gibisi var mi. Bence hata yapmanın yalnizlikla ilgisi yok . Sadece dikkatli davranmiyorsun. Odaklanmamanin sonucunda meydana geliyor . Fazla takma kafana her şey rayına girer kendine iyi davran
  • Paylaş