Bilmek istediğin her şeye ulaş

10'a gidiyorum ve 1.sınıfa 8 yaşında başladım (normalde 7). Lise 1'de de kaldım. Şu anda 10. sınıftayım ve çalışkan bir öğrenciyim. Üniversite hayatımda bu 2 sene gecikme bir sorun yaratır mı?

Bilişim teknolojileri bölümünde okuyorum. Arkadaşlar söyleyeceğiniz herşey benim için önemli cevaplar olucak.Düzenle
Yaratmaz. Hatta üniversitede en son sorun yaratacak konu yaştır. Çünkü üniversiteye gelene kadar hep yaşıtlarınla okursun, üniversitede her yaştan insanlar olur. Benim sınıfımda da benden 2 yaş küçükler mevcut, 8 yaş büyüklerde... :)
  • Paylaş
1

Anonim Kullanıcı, :D içime su serptiniz resmen saolun gerçekten :))

Aksine daha iyi kararlar ve seçimler yapabilirsin. Mezun olunca yaşın kaç olursa olsun çalışacağın iş yeri yeni mezun olduğun ve mesleki tecrüben olmadığı için seni çaylak olarak görecektir.
  • Paylaş
1

Anonim Kullanıcı, tam olarak anlamadım yani lehime'mi aleyhimemi bu durum

Bence sorun olmaz önemli olan üniversiteyi kazanıp hayatına devam etmen. 30 yaşında veya 40 yaşında üniversite kazanıp okuyanlar var 2 sene problem yaratmaz bence.
  • Paylaş
4

Anonim Kullanıcı, cevabınız için teşekkür ederim ama iş bulma konusunda 2 sene kaybım korkutuyor beni

Ali Kaan Yantiri, İş bulmak önemli ama 2 sene çok fazla bir kayıp değil emin ol. Hem üniversiteyi 3 senede bitirebilir isen 1 sene kazancın olur. Sen şuanda sadece üniversiteyi kazanmayı düşün. İş hayatını şimdiden düşünürsen kaybedersin.

Anonim Kullanıcı, çok teşekkür ederim dediğiniz gibi yapıcam

Anonim Kullanıcı, başka bişeyler eklemek isteyen varmı yorumlarınız benim için çok önemli

Kesinlikle bir problem oluşturmaz. Çünkü bende çeşitli sebeblerden dolayı liseden sonra 3 yıl ara verdim yani 4. Girişimde kazandım şuanda üniversite 2. Sınıf öğrencisiyim gayet güzel herşey yolunda devam ediyor sana tavsiyem şimdiden sıkı tut işi hayatta başarılar... .
  • Paylaş
1

Anonim Kullanıcı, çok teşekkürler kafamı kurcalayan soru toz oldu :)

Hazırlığı 2 yıl okuyan bir öğrenci olarak söylüyorum. Mezun olma yaşın benim gibi 24-25 olacak. :) Meslek hayatına 1-2 sene geç başlamak sorun yaratmayacaktır. En azından aldığım duyumlar bu yönde
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

310 Görüntülenme7 Takipçi5 Yanıt

Konu Başlıkları