Bilmek istediğin her şeye ulaş

Arkadaşlar, Uygulamamız Türkiye Android Marketinde ve henüz beta aşamasında, testlerde bize yardımcı olur, öneri ve şikayetlerinizi [email protected] adresinden bize iletirseniz seviniriz. Şimdiden ilginiz ve sabrınız için teşekkürler.

Program ile ilgili link: http://l4u.me/Hzg9p Gökhan ÖRÜN http://whonear.me/Düzenle

Uygulamanın eksi ve artı yönünü söyleyeyim mi?

Çapkın erkekler için iyi olmaz.

Meraklı eşler için birebir!

Hayırlı olsun... :)

 

  • Paylaş
1

Gökhan Örün, aynen şu anda en büyük problemimiz de o zaten, sevgililer ve evliler, çözüm için düşünüyoruz ve önerilerinizi de bekliyoruz :))

Teşekkürler.

Uygulamanız hayırlı olsun Gökhan bey. Lakin sitenizde belirttiğiniz uygulamayı yükleyebileceğim telefonlardan birine sahip değilim.
  • Paylaş
2

Gökhan Örün, Evet maalesef uygulmamamız şu an için sadece Android uyumlu telefonlarda kullanılabilir ama yıl sonu olmadan bütün telefonlarda ve bilgisayarınızdan kullanabileceğiniz tarayıcı versiyonunu da çıkartacağız.

İlginiz için teşekkürler.

Sevgiseli, Rica ederim. Uygulamayı açıklarsanız diğer kullanıcıları da aydınlatmış olursunuz.

whonear ile; 
- arkadaşlarınız nerede gerçek zamanlı olarak görebilir
- onlarla mesajlaşabilir
- durum güncellemesi ile ne yaptığınızı bildirebilirsiniz
- ayrıca eğer yakın mesfede herhangi bir yerde whonear'ı kullanan başka bir arkadaşınız ile karşılaşırsanız whonear size uyarı verir


uygulamayı şu an için android telefonunuzda marketten "whonear" ile aratarak bulabilir ve kurabilirsiniz.

web adresimiz ise whonear.me

teşekkürler.
  • Paylaş
"Ofiste göster." gibi bir alternatifi olmalı. :D
  • Paylaş
İşte kadın zekası :)) güzel öneri gerçekten ama biraz geliştirilmesi lazım böyle bir şey sunarsak kimse whonear'a güvenmez sanırım böyle birşeyin olmasını istemeyiz :)
  • Paylaş

Valla meraklı eşlerin kocalarına zorla dayattığı bir uygulama olursa o kadar kocanın hakkından zor gelirsiniz. :)

Sosyalleşme peşinde olan öğrencilerin işine yarar ama. ;)

  • Paylaş

şahsi fikrimi söyleyeyim... ben bir başkasının,o an nerde olduğumu öğrenmesini istemem.. zaten bilmesi gerekiyorsa arar söylerim..özgürlüğümün kısıtlandığını hissettim, bir çiple dolaştığımı düşündüm bir an.. bundan kurtulmak içinde cep tel. den uzaklaşmam gerekiyor, "yok edilmeli";)

Ama şu noktada ebeveynlere yardımcı olur. Çocuğunu takip edebilirsin..;)Ama çocuk onunda bir yolunu bulur eminim;)

  • Paylaş
4

Gökhan Örün, sana katılıyorum, bazı zamanlarda.. :) çünkü Who Near içinde kimin seni görmesini istiyorsan ayarlayabiliyorsun; şu an için "Sadece Arkadaşlarım", "Yakınımdaki Herkes" ve "Hiç Kimse" seçenekleri var. Yani istersen arkadaşların da dahil hiç kimse yerini göremez ama sen arkadaşlarını ve arkadaşın olmayan kişileri görebilir ve Who Near üzerinden iletişime geçebilirsin. Kontrol tamamen sende.

Yakın zamanda kişi bazında yerimi görebilsin/mesaj atabilsin/vb gibi kontrollerde ekleyeceğiz.

Şöyle birşey olsa çok işime yarardı ve kullanırdım dediğin birşeyler olursa ve paylaşırsan sevinirim.

Begüm, konrol bende.. kulağa hoş geliyor...Aklıma şu anda gelen;navigasyon cihazi gibi, aradığım, gitmek istediğim noktayıda gösteriyor mu?sadece kişiye has mı?mesela bulunduğum çevrede bana en yakın eczane ya da cafe nerde?ve ya S.O.S çağrısı..tek bir tuşla,bulunduğun noktayı ve yardıma ihtiyacın olduğunu belirten karşı tarafa ulaşan bir sinyal...anlatabildim mi?şimdilik bu kadar...Başarılarınızın devamını dilerim.. kolay gelsin..

Gökhan Örün, çoook yakında :) yakınınızdaki mekanları, işletmeleri, aktivite ve organizasyonları da Who Near üzerinde görebileceksiniz.

teşekkürler.

Begüm, :)yeni bir fikir olmadı sizin için bu... proje kapsamındaymış demek..neyse.. kolay gelsin size..yaptığınız yeniliklerle takip edileceksiniz

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

497 Görüntülenme3 Takipçi7 Yanıt