Bilmek istediğin her şeye ulaş

Yemeksepeti.com'u kullananlar bundan memnun mu?

Fikir süper, sürekli kullanıyoruz. Lakin bölge belirtmeme rağmen, sipariş şehrin öteki şubesinden geliyor. . Hala eksikler yok mu sizce de?Düzenle
3

Taylan Dağlı, YEMEKSEPETİ.COM KULLANMIYORUM :))

Güzin Turhan, yemeksepeti.com kullanmıyorum.

Elif Ucar, yemeksepeti.com'u kullanıyorum ve çok memnunun sipariş ulaşımı konusunda bi sorunla karşılaşmadım :))

Ben pek fast food kullanmadığım ve kendi yemeğimi yaptığım için yemek sepetini kullanmıyorum ama kullandığım dönemlerde böyle bir sorunla karşılaşmamıştım. Aksine bir hata görememiştim. Ama bu ilk çıktığı zamanlardaydı şuan bilemiyorum.
  • Paylaş
5

Bazarov, fast food kullanmadığın ve kendi yemeğini yaptığın için beğendim.

Ece Naz Sonat, Açıklama yapmana gerek yoktu :D Teşekkür ederim ama, iki gündür gözüne giriyorum :)))

Bazarov, Beğenmiyorsun diyorsun ya dikkat çekmek istedim :) Ve evet iki gündür sürekli takdir ediyorum seni :P

Ece Naz Sonat, Senin şu beğenmeme geyiğin yıllarca sürecek :)

Bazarov, Ben sıkıldım artık bırakıyorum. Ne haliniz varsa görün dedim artık bugün :)

Yemeksepeti.com sıklıkla kullanıyorum memnunum siparişlerim söylendiği dakkada geliyor bi sorun yaşamadım ama alt bilgi siparişim istediğim şubeden farklı başka bi şubeden geliyor elime ulaşıncaya kadar soğuyor mikro dalga fırın bu sorunuda çözüyor sıkıntı yok 😆😆😆
  • Paylaş
Kullanan var, uygulama süper çalışıyor sadece mekan değerlendirmeleri, muhtemelen mekan sahiplerinin hinlikleri nedeniyle hiç de güvenilir değil. Mekan seçmek için fiyatları karşılaştırmak daha sağlıklı oluyor. Bence sende olan hata mekanın hatasıdır. İstanbul'da nereden çağırırsan hep oradan geliyor.
  • Paylaş
Her gün öğlen sipariş verirken ki iğrenç geyiğimiz "şu siteyi biz yapsaydık". Kullanıyorum gayet memnunum. Sahiplerini takdir ediyorum. Canlı yardım olayı falan güzel. Yalnız restaurant değerlendirmesi daha güzel olabilirdi bence. Ben uzak bir şube seçince beni direkt en yakına yönlendiriyor. Sizinki gibi bir sorun yaşamadım. Zannediyorum ki şubeler bölgeleri kendi paylaşıyor ve sizi nedense o uzaktaki şube almış.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

64 Görüntülenme8 Takipçi5 Yanıt