Bilmek istediğin her şeye ulaş

Arkadaşlık sitesi kurmak istiyorum, fakat daraltılmış bir site. Profil resmi ve Profil bilgileri olan, profil bilgilerinin sağladığı sonuç sayesinde birbirleriyle eşleşmesini sağlayan bir site. Nereden başlayıp, kime danışmayalım?

Bir ara benimde böyle bir girişim fikrim vardı. Ancak işin içine girip profesyonel anlamda bir fizibilite yaptığımda 150 - 250 bin lira aralığında bir bütçe gerektirdiğini anladım.
Size tavsiyem öncelikle yerli yabancı tüm arkadaşlık sitelerine üye olmanız. Üye olup az karıştırınca formatlarını anlıyorsunuz. Ve şuanda bahsettiğiniz gibi sadece resim ve profil bilgilerinden eşleştirmenin ne denli ucuz olduğunu ve kesinlikle üyelik ücreti ödemeyeceğinizi de fark etmiş oluyorsunuz.
Farklı bir şey yaratmalısınız. Kaldı ki arkadaşlık siteleri internette hala trend sitelerin başında gelmektedir.,Dediğim gibi bu işin fikrini ve kalitesinin hakkıyla üstesinden gelirseniz.
Benim bu işin bütçesini destekleyecek imkanım olmadığından girişemedim.
Oysa fikrimin %100 tutacağının da öyle farkındayım ki fakat bazen olmadı mı olmuyor.
Başarılar.
  • Paylaş
Ayhan Bey'in söylediğinin tekrarı olacak ama düşünülen konuda çok fazla site varsa ve siz onların yaptıklarından çok da farklı bir şey sunamıyorsanız o işe girmeyin, sonucu hüsran olur. Farklı bir proje üretmek isteyen herkese önce "Paradigma" konusunda bol bol araştırma yapmalarını, videolar izlemelerini ve okumalarını öneririm.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

60 Görüntülenme3 Takipçi2 Yanıt

Konu Başlıkları