Bilmek istediğin her şeye ulaş

Aşk ızdıraba dönüşür mü?

..aşk patolojik boyutlara varmışsa ızdırap haline gelebilir eğer aşk size fazlasıyla ızdırap veriyorsa o hissettiğiniz aşk / aşk olmaktan çıkar yani Köle İzaura'dan farkınız kalmaz.
  • Paylaş
11

Jawair Chaker's, Keyifsiz gibisiniz heyırdır ;)

Taylan Dağlı, Çok geçmiş olsun devrim hocam :(((((((

Elif Ucar, God bedring skat, jeg haber du bliver rask igen. Knuzz og kramm..

Devrim Deniz Bardakcı, ..det håber jeg også søde, mange tak for din gode tanker ;)

Jawair Chaker's, Türkiyedenmi gidiyosunuz gitmeden görüşmeyi çok isterdim sizi özlicem sakın haaaa kendinizdende gitmeyin :) size telefonumu yazdım aramadınız aramıyosunuz canınız sağ olsun :(

Güzin Turhan, bende gidecem buralardan

Güzin Turhan, ben cehenneme gitmek istiyorum daha kestirme

Elif Ucar, Søde devrim du er meget velkommen til Danmark. Skriv til mig når du kommer til Danmark så skal vi nok hygge sammen :))

Devrim Deniz Bardakcı, Ok skat, jeg skal nok skrive til dig når jeg kommer til DK. Jeg glæder mig til at se dig ;)

Jawair Chaker's, Yakın markajımdasınız devrim sizi kafası dalgın hissediyorum neyiniz var söyleyin kafa nereye biz oraya rakı roka balık oh missss dağıtalım :) :)

Devrim Deniz Bardakcı, ..böyle kalsın böyle iyiyiz..!

Her yaşanılan aşk için geçerli değil ama evet aşkın ızdıraba dönme "ihtimali" vardır. Ulaşılamıyordur, yaşanamıyordur, bırakılamıyordur, koskocaman bir eksiklik hissediliyordur ve bunun sadece o kişi yada aşkla giderilebileceğine inanılıyordur. Başta bu acı da hoşa gidebilir çünkü zaten acı diye bir şey algılanmıyordur. Sevmek sevilmek hatta sadece sevmektir olay. Tatlıdır. Sonra yetmemeye başlar, fazlasına ihtiyaç duymaya başlanır. Kişinin ilacı, doktoru, amacı her şeyi olabilir bir anda. İşte o vakitler; ızdıraptır.
  • Paylaş
Bu da kişisine göre değişen bir soru... Senin deneyimlediklerine ve algıladıklarına da bağlı... Birinden bir sıkıntı yaşadın diye genelleme yaparsan yaşayacağın aşk ızdırapta olur.. Aşkı acı besler diyorlar ama ben mutlu olmak için aşık olmak isterim. Aşk ızdırabada dönüşebilir, yokoladabilir, yerini sevgiye de bırakabilir herkese göre değişir. Ama ızdıraba dönüşebilir diye belki kaç aşka başlayamadık ? ? ?
  • Paylaş
Aşk ızdıraba dönüşüyorsa zaten o aşk, aşk olmaktan çıkmıştır arkidişşş :))
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

83 Görüntülenme6 Takipçi4 Yanıt

Konu Başlıkları