Bilmek istediğin her şeye ulaş

Aşkın bittiğini ne zaman anlarsınız? İlişki neye göre biter? Bitmek üzere olan (ilgili bir kadın, ilgisiz bir erkek) bir ilişki kurtarılabilir mi? Nasıl?

İlişkiler başlamaz. İlişkiler bitmez. Bugün o insan vardır hayatında en çok o vardır hayatında. Yarın da var olacaktır belki. Belki de ölene kadardır. O zaman buna mutluluk deniyor. Ama gerçek mutluluk ve kişinin kendisinin mutluluğudur. Heveslerinle isteklerini ayıran bir insan olduktan sonra yaptığın her istekli adım senin mutluluğun içindir. Evet ilgisiz birisinin peşinden koşabilirsin, çabalamak isteyebilirsin ama "Babanın Söylediği Unutulmayan Sözler" sana bir limit koyar.
Aşk
  • Paylaş
1

Büşra Gürler, Bilemiyorum, belki de bencillikten uzak, karşılık beklemeden sevmek gercek sevmektir deyip devam ediyorum.

Zor soru zamana bağlı bişey deneyip görmek lazım kişiye göre değişir kurtarmak istersen kurtulur istemiyosa zaten yapacak bişey yok
  • Paylaş
Zaten kendin cevabi sorunda belirtmişsin taraflardan birisi ilgisizse aşk bitmiştir bitmiş bir şeyi kurtaramazsin anca saygi ve sevgi çerçevesinde sürdürürsün.
  • Paylaş
Giden gider gittiği gün biter ben onu değil o beni kaybeder
  • Paylaş
Aşk mutluluk verdiği kadar acı da çektirir. Verdiği acı, görülen zarar mutluluktan fazla olduğu an aşk bitmiştir.
  • Paylaş
Aşkın bittiğini insan aşk acısının başladığı an anlar. Eğer bir ilişkide kişilerin birbirlerine olan sevgi ve saygısı bitmişse zaten ilişkide burda bitmiştir. Fazla söze gerek yok; Amasya'nın bardağı, biri olmazsa biri daha ;)
  • Paylaş
İlgili kadın ilgisini çeker ve kendi yaşamıyla daha fazla ilgilenip, yoğunluk yaratırsa kurtalabilir.
  • Paylaş
Aşk bir his olmaktan çıkıp bilince ulaştığında bitmiştir, daha doğrusu değişim geçirmiştir ki bu değişim alışkanlığa kadar dahi gidebilir ama elbette kesin değildir.

Çift taraflı bir ilgisizlik varsa, öncelikle bunun nedenlerinin bilinmesi gerekir ki çözüm olup olamayacağı da ancak ondan sonra belirlenebilir. Eğer söz konusu çözüm ya da çözümler, tarafların ilişkiyi bitirmesini gerekli kılmıyorsa, o halde bu ilgisizlik sorunu çözülebilir.
  • Paylaş
Telefon ilk açılışta değil 2. Bilemedin 3. Telefon çalmasında açıldığında. . .
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

362 Görüntülenme11 Takipçi9 Yanıt