Bilmek istediğin her şeye ulaş

ASTRAL SEYAHAT yapan var mı? Nasıl bir deneyimdir?

Ankaradan, çubuğa gidip bi turşu yiyemiyoruz ne astral seyahatı, :)
  • Paylaş
1
Bilmeden yaptığım söyleniyor. Sizinle de paylaşıyım. Belki açıklaması sizdedir. Sanırım ortaokul öğrencisiydim, bioenerjiye merak saldığım sıralardı. Kendimce denemeler yapıyordum :) Etrafımdaki renk harelerini görmek için. Ama baktım olmuyor, vazgeçmiştim. O sıralardı, annemle tartışmıştık, ben de yatağımın üstüne oturmuş ağlıyordum. Ellerim yüzümde, başım önüme eğik bir şekildeyken, bir den kendimi sırtımdan yukarıdan izlediğimi gördüm. Canlandırabildiniz mi o anı bilemedim. Tabii o an ben de ne ağlama ne bir şey :) Fark ettiğim an, nefesimi tuttum gözümü açtım ve önümü görüyordum artık. . Derler ki astral bir seyehatmiş yaşadığım. Bana göre de beynimin bana güzel bir oyunu . . Bilemedim :)
  • Paylaş
Emek isteyen, uzun bir süreç. Başardıktan sonra güzel bir deneyim, keyif verici. Yine de hayatı olumsuz etkileyen yönleri var diyebilirim. Yapmak isteyenlere tavsiyem, hiç gerek yok.
  • Paylaş
Ne olduğunu bilmediğim ancak bu yıllarda karşılaştığım tanımlara bakılırsa astral seyahat durumuna benzetebileceğim küçük bir anım var benim de.

En fazla 3 ya da 4 yaşımda annemi dikiş odasında makinanın başındayken arkasındaki kanepeye oturup izlemişliğim vardır ve ben bunu yukardan kuşbakışı bir şekilde hatırlıyorum hep. O an için mi bizi öyle görmeyi hayal ettim acaba diyorum. Sonrasında bu kuşbakışı hatıra hiç normal düzlemde annemi sırtından gördüğüm biçimde aklıma gelmedi, gelmiyor! İkimizi de tepeden görüşüm ve ona bakarken gülümseyip yüzümdeki çizgileri görüşüm gariptir. Neyse, biraz hayalet hikâyesi gibi geldi kendime bile!
  • Paylaş
Dünyada, bilimsel olarak denetlenebilir koşullar altında astral seyahat yapıp bunu ispatlayabilmiş kimse yoktur. Astral seyahatlerin hepsi kişisel iddialardan ibarettir ve bilimsel açıdan astral seyahat bugün için sahte-bilimdir.
  • Paylaş
Valla ben yapmadım ama bu konularla ilgili bir takım bilgilere baktığımda, kişinin kendi ruhunu bedeninden ayırarak, farklı yerlere seyahat etmesi durumudur. Riskleri varmıdır yokmudur çok bir bilgiye sahip değilim ama, işin nasıl yapıldığına baktığımda, ruhun bedenden ayrılması olayı bana oldukça ürkütücü geliyor. Böyle bir deneyim yaşamak isteğine ise pek akıl erdiremiyorum. Yani başka bir boyutlarda seyahat etmenin kime ne faydası olabilir ki?

Yani almak istediğin bir şeyi, kestirmeden ruhunla gidip alabilecekmisin? Tahsilat ffelan yapabilirmisin? Eeee ne o zaman? Adamlar merak salmış forum sitelerinde nasıl gider nasıl gelirim diyip duruyorlar. "Dönmek için ne yapmam lazım bedenimin üstünemi oturayım" gibi komik komik sorular sorup duruyorlar. Bırakın bu işleri. Dünya işlerine bakın. Nasıl olsa bir gün ruhunuz bedeninizden çıkacak. Hiç gerek yok böyle şeylere. O gün geldiğinizde merakınızı tatmin edersiniz.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

287 Görüntülenme11 Takipçi6 Yanıt

Konu Başlıkları