Bilmek istediğin her şeye ulaş

Astral seyahat nasıl gerçekleşir?

Valla bende çok merak ediyorum fakat şöyle canlı canlı konuşup bilgi alabilceğim birisini bulamadım
  • Paylaş
Korkacak bir durum söz konusu değil, var olduğu da bir gerçek. Zihnini açık tutup, bedenini uyutuyorsun ve uygun zamanda belirli telkinler vererek kendine çıkmanı sağlıyorsun. Astral Seyahat esnasında gördüklerin yaşam ile eş zamanlı olduğu için bir cadde de isen insanları hareket eden araçları görebilirsin, düşünce hızı ile Ülkeleri gezebilirsin.

Ama Astral Seyahat sona erdiğinde rüya gibidir, hatırlamakta güçlük çekersin.
  • Paylaş
Var olan bişey.

Hani yatağa yatıp, uykuya dalar gibi olursun ya, zihnin de yarı açık yarı kapalıdır, sonra bir irkilme ile birden sıçrarsın.Aslında o nokta astral seyahatin başladığı nokta diye düşünüyorum, kontrol edebilsek astral yolculuğa da çıkabiliriz ;)
  • Paylaş
Bu şekilde çok irkilip uyandım. uyku ile rüya arası gibi bir şey. tam uykuya dalacağım anda ayağım kayıyor ve irkilme ile sıçrıyorum.
  • Paylaş
2

Aykut Kardaş, O olay hep hoşuma gitmiştir.

Şaman, Ben de aynı şekilde boşluğa düşerim ama bu tip rüyaları herkes görüyormuş ve astral seyahatle de alakası yokmuş. Bu düşme korkusu (evrim teorisini kabul etmiyorsan lütfen devamını okuma) maymun olan atalarımızdan bize miras kalmış. Onlar da ağaçların üstünde hep bu korkuyla yaşarlarmış ve bu korku genlerine kazınarak bize, küçük bir kalıntı halinde olsa da ulaşmış.

Astral seyahat yapılması mümkün bir şey, kendi kontrolsüz seyahatimden yola çıkarak söylüyorum bunu. Kesinlikle kontrolsüz denenmemelidir, ölümcül sonuçları olabilir ki budist rahipler bile bunu refakat altında ve yıllarca öğrendikleri bir çok teknikle gerçekleştirmektedirler.

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

857 Görüntülenme8 Takipçi4 Yanıt

Konu Başlıkları