Bilmek istediğin her şeye ulaş

Astronotlar uzayda seks yapıyor mu?

Valla soruyu görünce komik geldi. Sanki astronotların hiç hayatları yokmuş gibi geliyor bana çünkü :) Ama gerçekten böyle denemeler olmuş araştırınca gördüm.

Başlıklar şöyle;

Uzayda seks denemesi başarılı

Amerikalı ve Rus astronotlar dünya dışında cinsel ilişkinin nasıl olacağını incelemek için uzayda 10 farklı pozisyon denemiş. Ancak bunların 4 tanesi başarılı olmuş. İnsan hayatının yer çekimsiz ortamda uyarlanması üzerine yapılan bir denemeymiş. Sekste en çok tercih edilen misyoner pozisyonun uzayda imkansız olduğu belirlendi.

Uzayda seks - Biri tutacak, ikisi yapacak.

Dünyanın 360 kilometre yüksekliğinde inşası devam eden uzay üssünde yakın gelecekte kadın ve erkeklerden oluşan karma ekipler görev alacak. ISS henüz bir yolcu uçağı büyüklüğünde ve astronotların iş saatleri dışında yapacakları fazla birşey yok. Bu nedenle gelecekte eşlerden oluşan uzay adamlarını ISS'ye yollanacak. Ancak öncelikle seks sorununun aşılması gerekiyor. Yerçekimsiz ortamda seksi deneyen eski NASA teknisyenlerinden Harry Stine, ‘Seks yapmak mümkün, ancak çok zor. Eğer biri eşlerden birini tutarsa, daha kolay oluyor’ dedi.
  • Paylaş
1

Hakan Keçeci, Harry Stine yorumu güzelmiş = )

Uzay gemisi içerisinde daha elbiselerini çıkaramıyorlar ama sex yapmaya özel elbiseler üretilirse neden olmasın. Düşünsene havada sex yapıyorsun, uçarak sex yapıyorsun ama çok fazla hareket edersin ve efor kaybedersin hemen yorulmana yol açar. O da bu nedenle istediğin haz ve zevke ulaşamazsın kıçı başı ayrı oynar insanın ama denemek gerek. Sex yapmaktan hoşlanan astronatlar bu konularda çalışma yaparlarsa izleriz biz de, uzayda sex iyi olur aslında.
  • Paylaş
Elinden kaçırmadığın sürece bence sorun yok, yoksa:)
  • Paylaş
Yani havada olsan bile içinde oldugun mekiğin köşe taraflarını ayakların ile sabitlediğin sürece belini kullanabilirsin pozisyon kısıtlar elbette ama mümkündür diye düşünüyorum
  • Paylaş