Bilmek istediğin her şeye ulaş

Atatürk'ün iki erkek çocuğunun olması ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

Zaten Ömer Çelakıl uçmuş bence acil yardıma ihtiyacı var.
  • Paylaş
Balon balon. Standart merdiven altı Kanal7 Stv haberi. Sıra ATATÜRK'e geldi.
  • Paylaş
Doğruluğu nedir bilemem elbette. Geçen gün kanal TNT de Ömer Çelakıl'la kuranın şifreleri adlı programında latife hanımın yeğeni bir kitap yayınlamış ve bu konuya da değinmiş linki eklemeyi çok istedim fakat yorum olarak eklenmedi.
  • Paylaş
2

Serkan Kiose, linki yoruma ekleyebiliyor olman lazım aslında??

Rukiye, Dün gece çok denedim ama yapıstırdıktan sonra yorumu ekle dedigimde link siliniyor eklenmiyor anlamadım

Aaa bilimsel bir dayanak var mı ki çocukların var olduğuna hükmedilioyr? Adamı bilerek hz isa vari ilahlaştırmaya çalışıyorlar.sonra da putlaştırıp soğutmak için...
  • Paylaş
4

Solsoledo, Atatürk'ün çocuğunun olup olmamasının İsa'yla, ilahlaştırmayla ne alakası var yaw! Kutsal Kase'den bahsediyorsan eğer, İsa da bir insandı; onun çocuğu olmaz diye birşey yok ki!

Cem Deyupoğulları, İlgisi var o da şöyle.Örneğin Hz isanın babasız dünyaya geldiği söylenir.. kutsal kase falandan bahsetmiyorum, sadece şimdiye kadar hiç bir dayanağı olmayan böyle bir bilginin sanki hep varmış gibi gösterilmesini böyle yorumluyorum..İsayla benzeştirmiyorum sadece ilahlaştırma çabalarını benzeştiiyorum.

Solsoledo, İsa'yı bilmem (ama bence onunda bir babası vardı) ama Atatürk'ün bir babası vardı, senin benim gibi tohumu atılarak geldi bu dünyaya. Dolayısıyla (bizim bilmediğimiz) çocuklarının olması da normal... Zaten soruda da Atatürk'ün bir babası yoktu, o ilahi güçle yerlerştirildi demiyor; sizin "Hz isanın babasız dünyaya geldiği söylenir" cümleniz böyle bir soru için daha uygun olurdu sanırım.

Cem Deyupoğulları, Ben halen anlatamadım galiba..Lütfen Atatürk ile ilgili söylenen şey ile Hz İsa için söylenen şeyi aynı durummuş gibi algılamayın .Ben, benzetme yatpım diyorum..İsa babası var ya da yok o önemlşi değil! Zaten değinmek istediğim de bu. Siz öyle deseniz de 1 milyar hristiyan o şekilde doğduğunu söyluyor! Demek ki hakikat değil önemlşi olan...Birşeyleri öne sürüp işi karıştırmaktır hakikat!

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

554 Görüntülenme6 Takipçi4 Yanıt

Konu Başlıkları