Bilmek istediğin her şeye ulaş

Avrupa yakasında gittiğiniz ve önerebileceğiniz spor salonları hangileridir?

1. Çok kalabalık olmaması tercihim. 2 . Yüzme fırsatı içermeli.Düzenle
Sizin tercihlerinize göre şekil alan bir karar bu. Sizin için amaç sadece spor yapmaksa sıradan bir salon işinizi görür. Eğer birkaç spor çeşidiyle uğraşacaksanız veya saunasını, havuzunu, hamamını kullanmak istediğiniz bir spor salonu arıyorsanız başka salonlar bulmalısınız. Eğer öğrenciyseniz daha ucuz çalışansanız daha pahalı ama daha konforlu salonları tercih edebilirsiniz.

Benim size tavsiyem biraz paranız varsa ve sporu gerçekten önemsiyorsanız Sports International'in Şişli şubesi. Diğer şubeleri de harikadır. Ben Şişli ve Kadıköy şubelerini gördüm. Zaten kurumsal bir firma.

Öncelikle hocaları uzman kişiler. Alanında eğitim almışlar. Birçok spor branşında eğitim görüyorsunuz. Spor aletleri, malzemeleri sağlam, yeni ve son model. Spor yapmaktan zevk alıyorsunuz. Havuzu ve saunası var. Ayrıca salonda sürekli bir doktor bulunuyor. Temizlik on numara. Banyolar ve lavabolar tertemiz, banyolarda kullan-at havlular ve terlikler bulunuyor. Ayrıca banyo havalandırmasında ortama nane özü salınıyor, spordan yorulmuş bedeninizin gerçekten derin bir nefes aldığını hissediyor ve bunu duş keyfiyle birleştiriyorsunuz.

Detaylar için internet sitelerini inceleyin: sportsinternational.com.tr/? p=club& s... .
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

225 Görüntülenme3 Takipçi1 Yanıt