Bilmek istediğin her şeye ulaş

Ayağımı burkup yan bağlarımdan birini kopardığım için fizik tedaviye gideceğim. Sizce çok pahalı mı olur özel bir yere gitsem? Hiç fiyatlar hakkında fikriniz var mı?

Ben bu konuya gelen soruları çok geç gördüm öncelikle kusura bakmayın, ama bakan başka arkadaşlar için faydalı olur umarım cevabım.

Öncelikle çok araştırdım, özel klinikler deli pahalı, özel hastaneler eh idare eder. Ben Gültepe'de bir kliniğe gittim SGK ile komple tedavi üzerinden anlaşmaları vardı hiç para ödemedim. Fakat tedavinin de bir faydasını görmedim çünkü baştan aşağı yanlış bir tedavi uyguladılar, sokak arası küçük klinikler kim kime dum duma.
Param çok diyenlere; Fizyotek Nişantaşı
Çok yok ama iyimsi bir kliniğe gitmek istiyorum diyenlere; İstanbul Ortopedi merkezi Levent
Hastane olsun SGK olsun diyenlere İstanbul Ortopedi hastanesi, Bahçelievler
Öneririm.
  • Paylaş
@anti_social ve  @hakkan sizin bahsettiğiniz yan bağlarda yırtık sanırım. Benim bildiğim kadarıyla yırtıkta ve zedelenmelerde fizik tedavi uygulanıyor. Yan bağ kopmasının çözümü ise ameliyat diye biliyorum. 

   Asıl konuya gelirsek, SGK ile anlaşması olan özel hastaneler var diye biliyorum fizik tedavi konusunda. Bence önce onları araştırın. Çok kısa süre önce gördüğüm fizik tedaviye seans başına 50 TL verdim.

  • Paylaş
1

Yade Dorbek, Bu arada bağ kopmaları da, eğer profesyonel sporcu değilseniz, alçı, atel ve fizik tedavi ile tedavi edilebiliyor.

Çok pahalı oldu mu?
  • Paylaş
@anti_social bende şiddetle merak ediyorum bu sorunun cevabını ... 3 aydır kabusum oldu burkulma.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

723 Görüntülenme4 Takipçi4 Yanıt

Konu Başlıkları