Bilmek istediğin her şeye ulaş

Aynı yönde yolculuk yapanları buluşturan web sitesi var mı?

yurt dışında çok örneği olduğunu duyduğum, aynı yönde yolculuk yapan araç sahipleri ile yolcuların iletişime geçmesini sağlayan sağlam bir web sitesi var mı ülkemizde. google amcadan biraz araştırdım ancak sağlam bir site bulamadım.Düzenle
benim hatırladıklarım.
  • Paylaş
7

Barış Akdemir, ben turgutlu-izmir arası arıyorum. sanırım bulmam zor :/

Serkan Köse, bu uygulamalarda turgutlu-izmir arası kullananlar olunca uygulama içinde bulabilirsiniz ama spesifik bir yer olduğu için daha zor olabilir. Zamanla bu uygulamalar yaygınlaşabilirse bu problem de çözülebilir belki.

Onur Tayfun, Şehirlerarası da olsaymış harika olurmuş..

Serkan Köse, Şehirlerarası olarak facebook'ta bazı gruplar var. facebook.com/groups/108827832547686 Örneğin bu grup bu yaz çok aktif idi.

Onur Tayfun, Serkan Bey teşekkür ederim, mutlaka takibimde olacak.. Öğrenci olmak bazen böyle şeyler gerektiriyor :)

Serkan Köse, Rica ederim.. Bu tarz gruplar özellikle yazın çok açılıyor ve akti oluyor.. İşe yarar umarım :). Hepimizin ihtiyacı olabilir ara ara :)

Sevgiseli, İyi güzel de ülkemizde kötü amaçlarla kullanılabilecek biraz sakat bir iş. :)

couchsurfing.org var yurt dışı için ilginizi çekerse.
  • Paylaş
1

Serkan Köse, couchsurfing aynı yönde yolcuuk yapanları buluşturmuyor aslen. Gideceğiniz hedef ülkede size kalacak yer bulmanız için yardımcı oluyor. Para kazanma amaçları yok, insanlar arasında köprü olmaya çalışıyorlar. Ama bu grupta yolculuk yapacak kişiler daha önceden nereye gideceğini/gitmek istediğini bildirdiği için burada aynı yöne giden insanlarla buluşup birlikte yolculuk yapmanız mümkün olabilir gerçekten de.

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

484 Görüntülenme5 Takipçi2 Yanıt

Konu Başlıkları