Bilmek istediğin her şeye ulaş

Türk futbolunda son günlerde ortaya çıkan şike soruşturması ve Aziz Yıldırım'ın gözaltına alınması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Fenerbahçe taraftarları için sindirilmesi zor bir durum, işlenen suçun cezasız kalmaması en azından yüreklere su serper. İsmi geçen takımların hiçbirisi bu duruma düşmeyi hak etmemişti, yaptığı işte başarısız olan bir kaç kendini bilmezin yasa dışı yöntemler kullanarak bağlı oldukları spor kulüplerini daha üst sıralara çıkartma girişimi ortaya çıkartıldığında ne yazık ki sadece o takımlar değil bundan bütün lig etkilendi ve hesap vermesi gereken insanlar şu anda sorgu odalarında sürünüyorlar ancak neye yarar, zarar bir kere verildi ve bu noktadan itibaren iyileşmesi zaman alacak. Aziz Yıldırım'a ne ceza verilirse verilsin, futbol camiasının tertemiz bir sayfa açması için uzun bir zaman için futbol severlerin bu sevgilerine gem vurmaları gerekecek.
 • Paylaş
fenerbahçeye patlayan bi olay. aziz baba ya hak etmıyo
 • Paylaş
1

Okan Sencan, katılıyorum

Bir Fenerbahçe'li olarak eğer gerçekten şike yapıldıysa sorumluların cezalandırılmasını olumlu buluyorum. Ama sadece Fenerbahçe değil diğer tüm takımların iyi araştırılıp Fenerbahçe'nin tek başına kurban edilmemesi gerektiğini düşünüyorum.
 • Paylaş


galatasaraylıyım, ezeli rekabet olsa da fenerbahçe başkanın bu halde bulunmasını  sevmedim çok üzüldüm. savcılık bu işleri davetle çözebilirdi kibarca. aziz başkan kaçacak değil ya. diyelimki kaçtı. işte o zaman fenerbahçe başkanı olarak değil kaçak suçlu olarak işlem görürdü.  küme düşme işi de asla olmamalı saraçoğlunda yenilmeye alışmıştık tekrar yenilmek için 1 sene bekleyemeyiz biz.  :)) düşmesin fener. 

ibreti alem olsun diye bu videyou ekliyorum :))

 

yazıyı ek yaparak geliştiriyorum

 

ÇALIK grubunun NAMSA ihalelelrnde ki girdisi konuşuluyor ANKARA da, Sanki Aziz YILDIRIM NAMSA ihalelerden çekilse bugün serbest kalacakmış gibi, ÇALIK grubu kim artık herkes biliyor zaten NAMSA ihalelerini almak için Aziz YILDIRIMIN içeri atıldığı dedikodusu aldı başını gitti. Şimdi bilal erdoğanın (başbakanın oğlu) yönetici olduğu ÇALIK  grubu yüzünden mi hala aziz yıldırım içerde diye düşünmeden edemiyor insan

 • Paylaş
Aziz Yıldırım'ın tamamen olmasa da kısmi olarak illegal yapılanmalar içerisinde olduğunu / olmayı sevdiğini birebir olarak biliyorum. Konuyu yad a bulguları falan tam takip etmesem de kişisel olarak kanaatim ''olabilir doğrudur'' kısaca.
 • Paylaş
"Şikeyi biz mi icat ettik ?" diyorum! Başka da bir şey demiyorum!
 • Paylaş

beşiktaşlı:Biz kupayı iade ettik sizde edin.

fenevli:niye iade edelim ki parasını verdik.           :D

 • Paylaş
Ne kadar şike de yapmış olsalar bu şekilde bi tutuklanma haketmedi Aziz Yıldırım. Suçunu açıklamadıkları halde ne zamandır boş boş içeride yatırıyolar. İmamın ordusu görevde.
 • Paylaş
Ellerindeki delil ne onu anlayamıyorum ??
 • Paylaş

herhangi bir delil yada belgede yok 

olay tamamen Aziz Başkanı bitirmece olayı
 • Paylaş
Aziz Yıldırımın alınmasının şikeyle ilgisi yok bence. Klikler arası savaş
 • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

2092 Görüntülenme20 Takipçi11 Yanıt