Bilmek istediğin her şeye ulaş

Bahar şenliğinde konserimiz var, bir aksilik çıkmazsa sahne alacağız. Bunun için konserde önerebileceğiniz ve dinlerken haz aldığınız şarkılar nelerdir?

Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Manisa Soma'da yaşanan talihsiz olaylardan ötürü, vefat eden insanlarımıza saygıdan dolayı bahar şenliği programımız iptal edilmiştir. Soma'da yaşamını yitiren tüm vatandaşlarımıza Yüce Allah'tan rahmet diler, yakınlarına baş sağlığı dilerim. Bu tür elim kazalarda tüm Dünyanın tek yürek olmasını ve herkesin üstüne düşen görevi yerine getirmesini arzu eder ve herkesi sağ duyuya davet ederim...
  • Paylaş
Keşke soru açıklamasına ne tür müzik yaptığınızı yazsaydınız.
  • Paylaş
Türkçe müzik yapıyorsanız Yeni Türkü - Deliler öneririm.
Solistiniz İngilizce söylüyorsa (aslında tarzınızı yazmadığınız için yine de öneri çok havada kalacak ama) HIM - Wicked Game. Hiç aklıma gelmezdi bunu önereceğim ama geçen hafta stüdyoda pek bir çaldık pek bir eğlendik. Siz de çalın siz de eğlenin :)
  • Paylaş
ODTÜ'nün bahar şenliklerine Ankara'da oldukça gidiyorum ki 1987 yılında bizim başlattığımız andaki şekliyle kalmış sadece genişlemiş gibi. Şenlik eğlence demek ve eğlence anlayışı da artık oldukça değişti bu ülkede de. Artık bir şenlikte de ezik türküler de olsun tabii ama biraz da canlı müzikle eğlence olmalı. Bunun için şü parçalardan seçseniz hoşuma gider:

Bad Girls - Jamiraquai
Give me the night - George Benson
Brick House - Commodores

Ya da benzerleri işte, gece yarısına doğru ne güzel müzik olurdu :)
  • Paylaş
Abi iştee hareketli parçalar seç

arapsaçı
kara sevda türevleri :)
  • Paylaş
1

Hakan, O zaman tamirci çırağı
Derim ben

Summer hitss tabi ki
  • Paylaş