Bilmek istediğin her şeye ulaş

Başbakanlık önünde toplanan gazilerimize, yapılan sert müdahale, doğuda yüzlerini kapatıp polisimize taş, molotof atan insanlara neden yapılamıyor veya yapılmıyor?

Ayrıca bu 22 tabur ile başlatılan operasyon hakkında düşünceleriniz nedir? Sizce nasıl sonuçlar doğuracak?Düzenle
Devletim kürt sorununu çözmeye yönelik attığı hiçbir adımda samimiyet olmadığı için kısa süreli operasyonlar daha olumsuz şekilde tepecek..Çünkü devlet çoğu kez sorunu çözmek adına resmi teröristlerin ayağına kadar hakim gönderdi ve adaleti ayaklar altına aldı..sonra da bilmem nereye dönüş yasalarını çıkardı...sonra da kck operasyonları yaparak binlerce kişiyi hapse tıkadı..ve terörist oldukları içindeğil ,bdp li oldukları için....ee böyle olunca elbette tepki yaptı..Bir de Cumhurbaşkanını gövde gösterisi yapması ,işe tuz biber oldu..Ayrıca Zaman ve Vakit mi akit midir gibi gazetelerin ' Ordu yenilenmeli' tezine yönelik yapılan yıpratılmalar da ; aslında sorunun orduda olmadığını kanıtı olmuş oldu...Kısacası hükümet , bir şirket partidir ve para varsa gece uyanır pijamalarıyla anasını bile satar...
  • Paylaş
1

Cem Deyupoğulları, Ha bu arada ,yapılan çözme planlarını da ne samimi buluyorum ne de mantıklı buluyorum..

Başbakanlık önünde toplanan gazilerimize yani bu vatanın asıl söz sahiplerine yapılan uygulama o dediğiniz şerefsizlere yapılmıyor çünkü onların insan hakları var. Çünkü onların dokunulmazlığı var. Maalesef ülkemizde insan hakları sadece onlara var. 
22 taburun operasyonuna gelince, operasyon bitecek yine şehitler olacak yine gaziler tartaklanacak, yine polise taş tokat atılacak, yine askerin yoluna mayın döşenecek. Değişen hiç bir şey olmayacak. İran'ın pjaka yaptığını bizim şerefsizlere yapmamız mümkün olmayacak.
  • Paylaş
1

Nazende , maalesef haklısın be sueno:((((

Teröristlere ve terör yandaşlarına birşey yapılmıyor çünkü devletim çok hayvansever.(dahasını ekliyemiyeceğim çünkü onlara karşı normal bir cümle kurasım gelmiyor içimden)
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

689 Görüntülenme4 Takipçi3 Yanıt